akregator_konqplugin - en to et translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
et: Lisa uudistevoog Akregatorile

en: Add Feed to Akregator
et: Lisa uudistevoog Akregatorile

en: Add Feeds to Akregator
et: Lisa uudistevood Akregatorile

en: Add All Found Feeds to Akregator
et: Lisa kõik leitud uudistevood Akregatorile

en: Subscribe to site updates (using news feed)
et: Telli saidi uuendused (uudistevoo vahendusel)

en: Imported Feeds
et: Imporditud uudistevood

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
et: Akregatoriga ühendumine D-Busi kaudu nurjus

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
et: D-Busi väljakutse nurjus
