autorefresh - en to et translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
et: &Automaatuuendus

en: None
et: Puudub

en: Every 15 Seconds
et: 15 sekundi järel

en: Every 30 Seconds
et: 30 sekundi järel

en: Every Minute
et: Iga minut

en: Every 5 Minutes
et: 5 minuti järel

en: Every 10 Minutes
et: 10 minuti järel

en: Every 15 Minutes
et: 15 minuti järel

en: Every 30 Minutes
et: 30 minuti järel

en: Every 60 Minutes
et: 60 minuti järel

en: Every 2 Hours
et: 2 tunni järel

en: Every 6 Hours
et: 6 tunni järel

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
et: Uuendamine nurjus

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
et: <qt>Vabandust, seda osa ei suuda plugin automaatselt uuendada.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad
