babelfish - en to et translation catalogue (36 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
et: Ekstratööriistariba

en: Translate Web Page
et: Veebilehe tõlkimine

en: Translate Web &Page
et: Vee&bilehe tõlkimine

en: &English To
et: In&glise ->

en: &French To
et: &Prantsuse ->

en: &German To
et: &Saksa ->

en: &Greek To
et: &Kreeka ->

en: &Spanish To
et: &Hispaania ->

en: &Portuguese To
et: P&ortugali ->

en: &Italian To
et: &Itaalia ->

en: &Dutch To
et: Hollan&di ->

en: &Russian To
et: &Vene ->

en: &Chinese (Simplified)
et: Hiin&a (lihtsustatud)

en: Chinese (&Traditional)
et: Hiina (traditsiooni&line)

en: &Dutch
et: Hollan&di

en: &French
et: &Prantsuse

en: &German
et: &Saksa

en: &Greek
et: &Kreeka

en: &Italian
et: &Itaalia

en: &Japanese
et: &Jaapani

en: &Korean
et: &Korea

en: &Norwegian
et: &Norra

en: &Portuguese
et: P&ortugali

en: &Russian
et: &Vene

en: &Spanish
et: &Hispaania

en: T&hai
et: &Tai

en: &Arabic
et: &Araabia

en: &English
et: In&glise

en: &Chinese (Simplified) to English
et: Hiin&a (lihtsustatud) -> inglise

en: Chinese (&Traditional) to English
et: Hiina (traditsiooni&line) -> inglise

en: &Japanese to English
et: &Jaapani -> inglise

en: &Korean to English
et: &Korea -> inglise

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
et: Vigane URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
et: Sisestatud URL on vigane, palun korrigeeri seda ning proovi siis uuesti.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
et: Turbehoiatus
