dirfilterplugin - en to et translation catalogue (9 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
et: Filtririba peitmine

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
et: Filtreerimine tüü&bi järgi

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
et: Elementide filtreerimine failitüübi järgi.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
et: Filtririba näitamine

en: Use Multiple Filters
et: Mitme filtri kasutamine

en: Show Count
et: Näidatakse arvu

en: Reset
et: Taasta algsätted

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
et: Ekstratööriistariba
