fsview - en to et translation catalogue (72 entries)

en: Name
et: Nimi

en: Size
et: Suurus

en: File Count
et: Failide arv

en: Directory Count
et: Kataloogide arv

en: Last Modified
et: Viimati muudetud

en: Owner
et: Omanik

en: Group
et: Grupp

en: Mime Type
et: MIME tüüp

en: Go To
et: Liigu

en: Stop at Depth
et: Peata sügavusel

en: Stop at Area
et: Peata alal

en: Stop at Name
et: Peata nimel

en: Go Up
et: Liigu üles

en: Stop Refresh
et: Peata uuendamine

en: Refresh
et: Uuenda

en: Refresh '%1'
et: Värskenda '%1'

en: Color Mode
et: Värvirežiim

en: Visualization
et: Visualiseerimine

en: None
et: Puudub

en: Depth
et: Sügavus

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
et[0]: Loetud 1 kataloog %2
et[1]: Loetud %1 kataloogi %2

en: 1 folder | %1 folders
et[0]: 1 kataloog
et[1]: %1 kataloogi

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
et: <p>See on FSView plugin ehk puukaarti kasutav graafiline failisüsteemi hõivatust näitav abivahend.</p><p>Arvesta, et selle kasutamisel <b>ei uuendata</b> täiesti teadlikult vaadet, kui vahepeal failisüsteemis midagi muudetakse.</p><p>Täpsemat infot kasutamise ja võimalike valikute kohta saab menüükäsuga Abi->FSView käsiraamat.</p>

en: &FSView Manual
et: &FSView käsiraamat

en: Show FSView manual
et: Näita FSView käsiraamatut

en: Opens the help browser with the FSView documentation
et: Avab KDE abikeskuse ja näitab seal FSView käsiraamatut

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
et: Viska prügikasti

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
et: &Muuda failitüüpi...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
et: Omadused

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
et: FSView ei uuenda vaadet täiesti teadlikult, kui parajasti FSView abil vaadatavatesse failidesse või kataloogidesse väljastpoolt muudatusi tehakse.
    Täpsemat infot selle kohta saab menüükäsuga Abi->FSView käsiraamat.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: &Abi

en: Filesystem Viewer
et: Failisüsteemi vaataja

en: (c) 2002, Josef Weidendorfer
et: (c) 2002: Josef Weidendorfer

en: View filesystem starting from this folder
et: Failisüsteemi vaatamine alates sellest kataloogist

en: Text %1
et: Tekst %1

en: Recursive Bisection
et: Rekursiivne kaheksjaotus

en: Columns
et: Veerud

en: Rows
et: Read

en: Always Best
et: Alati parim

en: Best
et: Parim

en: Alternate (V)
et: Alternatiiv (V)

en: Alternate (H)
et: Alternatiiv (H)

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Nesting
et: Pesastamine

en: Border
et: Piire

en: Correct Borders Only
et: Ainult piirete korrigeerimine

en: Width %1
et: Laius %1

en: Allow Rotation
et: Pööramise lubamine

en: Shading
et: Gradiendid

en: Visible
et: Nähtav

en: Take Space From Children
et: Ruumi võetakse "lastelt"

en: Top Left
et: Üleval vasakul

en: Top Center
et: Üleval leskel

en: Top Right
et: Üleval paremal

en: Bottom Left
et: All vasakul

en: Bottom Center
et: All keskel

en: Bottom Right
et: All paremal

en: No %1 Limit
et: %1 ei ole piiratud

en: No Area Limit
et: Ala ei ole piiratud

en: Area of '%1' (%2)
et: '%1' ala (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
et[0]: 1 piksel
et[1]: %1 pikslit

en: Double Area Limit (to %1)
et: Topeltalapiirang (kuni %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
et: Poolalapiirang (kuni %1)

en: No Depth Limit
et: Sügavus ei ole piiratud

en: Depth of '%1' (%2)
et: '%1' sügavus (%2)

en: Depth %1
et: Sügavus %1

en: Decrement (to %1)
et: Kahanemine (kuni %1)

en: Increment (to %1)
et: Kasvamine (kuni %1)
