imgalleryplugin - en to et translation catalogue (43 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
et: Pildigalerii loomine

en: Create
et: Tekita

en: Image Gallery for %1
et: %1 pildigalerii

en: Look
et: Välimus

en: Page Look
et: Lehekülje välimus

en: &Page title:
et: Lehekülje &pealkiri:

en: I&mages per row:
et: Pilte &reas:

en: Show image file &name
et: Pildifaili &nime näitamine

en: Show image file &size
et: Pildifaili &suuruse näitamine

en: Show image &dimensions
et: Pil&di mõõtmete näitamine

en: Fon&t name:
et: Fon&di nimi:

en: Font si&ze:
et: &Fondi suurus:

en: &Foreground color:
et: &Esiplaani värv:

en: &Background color:
et: &Taustavärv:

en: Folders
et: Kataloogid

en: &Save to HTML file:
et: &Salvestamine HTML-faili:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
et: <p>HTML-faili nimi, kuhu see galerii salvestatakse.</p>

en: &Recurse subfolders
et: Rekursiivselt alamkataloo&gid

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
et: <p>Kas alamkataloogid kaasata pildigalerii loomisel või mitte.</p>

en: Endless
et: Lõputu

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
et: <p>Rekursiivsuse taseme ülemist piiri määrates saab vähendada kataloogide arvu, mida pildigalerii loomisel läbi uuritakse.</p>

en: Rec&ursion depth:
et: Rek&ursiivsuse tase:

en: Copy or&iginal files
et: Or&iginaalfailide kopeerimine

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
et: <p>See loob kõigist piltidest koopiad ning galerii viitab originaalpiltide asemel hoopis koopiatele.</p>

en: Use &comment file
et: Ko&mmentaarifaili kasutamine

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
et: <p>Selle lubamisel saab määrata kommentaarifaili, mida kasutatakse piltide allkirjade loomisel.</p><p>Täpsemalt failivormingu kohta vaata allpool "Mis see on?" abi.</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
et: <p>Siin saab määrata kommentaarifaili nime. See fail sisaldab piltide allkirju. Kommentaarifaili vorming on:</p><p>FAILINIMI1:<br />Kirjeldus<br /><br />FAILINIMI2:<br />Kirjeldus<br /><br />ja nii edasi</p>

en: Comments &file:
et: Kommentaari&fail:

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Thumbnail size:
et: Pisipildi suurus:

en: &Set different color depth:
et: Määratakse erinev värvi&sügavus:

en: &Create Image Gallery...
et: &Loo pildigalerii...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
et: Plugina loomine nurjus, palun teata veast.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
et: Pildigaleriid saab luua ainult kohalikes kataloogides.

en: Creating thumbnails
et: Pisipiltide loomine

en: Could not create folder: %1
et: Kataloogi %1 loomine nurjus

en: <i>Number of images</i>: %1
et: <i>Piltide arv</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
et: <i>Loodud</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
et: <i>Alamkataloogid</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
et: Loodi pisipilt: 
    %1
     jaoks

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
et: Pisipildi loomine 
    %1
     jaoks nurjus

en: Could not open file: %1
et: Faili avamine nurjus: %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad
