kfmclient - en to et translation catalogue (13 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
et: KDE rakendus URL'ide avamiseks käsurealt

en: Non interactive use: no message boxes
et: Mitteinteraktiivne kasutamine: teatekastid puuduvad

en: Show available commands
et: Näidatakse võimalikke käske

en: Command (see --commands)
et: Käsk (vt. --commands)

en: Arguments for command
et: Käsu argumendid

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
et: Rakenduse avatud failid/URL-id kustutatakse pärast kasutamist

en: 
    Syntax:
et: 
    Süntaks:

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, $HOME is used instead.
et:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Avab akna, mis näitab asukohta 'url'.
                #  'url' võib olla suhteline otsingutee (path)
                #   või faili nimi, nagu näiteks . või kataloog/
                #   Kui 'url' puudub, kasutatakse $HOME muutujat.

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
et:             # Kui 'mimetype' on määratud, kasutatakse seda komponendi
                #   määramiseks, mida Konqueror peab kasutama. Näiteks pane
                #   selleks text/html veebilehtede jaoks ning see avaneb kiiremini.

en:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Same as above but opens a new tab with 'url' in an existing Konqueror
                #   window on the current active desktop if possible.
et:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Sama, mis eelmine, kuid avab uue kaardi 'url'-iga olemasolevas Konquerori
                #   aknas parajasti aktiivselt töölaual, kui võimalik.

en: Syntax error, not enough arguments
et: Viga süntaksis: liiga vähe argumente

en: Syntax error, too many arguments
et: Viga süntaksis: liiga palju argumente

en: Syntax error, unknown command '%1'
et: Viga süntaksis: tundmatu käsk "%1"
