kget - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Download Manager
et: Allalaadimiste haldur

en: Show Drop Target
et: Näita kukutamise märklauda

en: List All Links
et: Näita kõiki linke

en: List Selected Links
et: Näita valitud linke

en: No downloadable links were found.
et: Allalaaditavaid linke ei leitud.

en: No Links
et: Lingid puuduvad

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad
