khtmlsettingsplugin - en to et translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
et: Ekstratööriistariba

en: HTML Settings
et: HTML-i seadistused

en: &Cookies
et: &Küpsised

en: &Plugins
et: &Pluginad

en: Autoload &Images
et: P&iltide automaatne laadimine

en: Enable Pro&xy
et: Pu&hverserveri lubamine

en: Enable Cac&he
et: &Vahemälu lubamine

en: Cache Po&licy
et: Vahemä&lu reeglid

en: &Keep Cache in Sync
et: V&ahemälu hoitakse sünkroonis

en: &Use Cache if Possible
et: Vahemälu kas&utatakse, kui võimalik

en: &Offline Browsing Mode
et: &Offlain lehitsemise režiim

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
et: Küpsiste seadistusi ei saa muuta, sest küpsiste deemoniga ei saa ühendust.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
et: Küpsiste seadistusi pole saada
