konqueror - en to et translation catalogue (257 entries)

en: Web browser, file manager and document viewer.
et: Veebibrauser, failihaldur ja dokumentide näitaja.

en: (C) 1999-2016, The Konqueror developers
et: (C) 1999-2016: Konquerori arendajad

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Developer (framework, parts, JavaScript, I/O library) and former maintainer
et: Arendaja (raamistik, komponendid, JavaScript, I/O teek) ja endine hooldaja

en: Developer (framework, parts)
et: Arendaja (raamistik, komponendid)

en: Developer (framework)
et: Arendaja (raamistik)

en: Developer
et: Arendaja

en: Developer (List views)
et: Arendaja (nimekirjavaated)

en: Developer (List views, I/O library)
et: Arendaja (nimekirjavaated, I/O teek)

en: Developer (HTML rendering engine)
et: Arendaja (HTML-i renderdamise mootor)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library)
et: Arendaja (HTML-i renderdamise mootor, I/O teek)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library, regression test framework)
et: Arendaja (HTML-i renderdamise mootor, I/O teek, testimise raamistik)

en: Developer (HTML rendering engine, JavaScript)
et: Arendaja (HTML-i renderdamise mootor, JavaScript)

en: Apple Safari Developers
et: Apple Safari arendajad

en: Developer (JavaScript)
et: Arendaja (JavaScript)

en: Developer (Java applets and other embedded objects)
et: Arendaja (Java apletid ja muud põimitavad objektid)

en: Developer (I/O library)
et: Arendaja (I/O teek)

en: Developer (Java applet support)
et: Arendaja (Java aplettide toetus)

en: Developer (Java 2 security manager support,
     and other major improvements to applet support)
et: Arendaja (Java 2 turvahalduri toetus ning muud
     olulised täiendused aplettide toetuses)

en: Developer (Netscape plugin support)
et: Arendaja (Netscape'i pluginate toetus)

en: Developer (SSL, Netscape plugins)
et: Arendaja (SSL, Netscape'i pluginad)

en: Developer (I/O library, Authentication support)
et: Arendaja (I/O teek, autentimise toetus)

en: Graphics/icons
et: Graafika/ikoonid

en: KFM author
et: KFM-i autor

en: Developer (navigation panel framework)
et: Arendaja (liikumispaneeli raamistik)

en: Developer (misc stuff)
et: Arendaja (mitmesugused asjad)

en: Developer (AdBlock filter)
et: Arendaja (AdBlocki filter)

en: Start without a default window, when called without URLs
et: Käivitamine ilma vaikeaknata ilma URL-ita väljakutsumise korral

en: Preload for later use. This mode does not support URLs on the command line
et: Eellaadimine hilisemaks kasutamiseks. See režiim ei toeta URL-e käsureal

en: Profile to open (DEPRECATED, IGNORED)
et: Avatav profiil (IGANENUD, EI RAKENDATA)

en: profile
et: profiil

en: List available sessions
et: Saadaolevate seansside nimekiri

en: Session to open
et: Avatav seanss

en: session
et: seanss

en: Mimetype to use for this URL (e.g. text/html or inode/directory)
et: Selle URL-i puhul kasutatav MIME tüüp (nt. text/html või inode/directory)

en: mimetype
et: MIME tüüp

en: Part to use (e.g. khtml or kwebkitpart)
et: Kasutatav komponent (nt. khtml või kwebkitpart)

en: service
et: teenus

en: For URLs that point to files, opens the directory and selects the file, instead of opening the actual file
et: Failidele osutavate URL-ide korral avab kataloogi ja valib faili, mitte aga ei ava faili

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
et: Rakenduse avatud failid/URL-id kustutatakse pärast kasutamist

en: Location to open
et: Avatav asukoht

en: no name
et: nimetu

en: Extensions
et: Laiendid

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
et: Viga mooduli %1 laadimisel.
    Diagnostika:
    %2

en: Checking this box on at least two views sets those views as 'linked'. Then, when you change directories in one view, the other views linked with it will automatically update to show the current directory. This is especially useful with different types of views, such as a directory tree with an icon view or detailed view, and possibly a terminal emulator window.
et: Selle kasti valimine vähemalt kahes vaates "seob" need omavahel. Kui vahetad kataloogi ühes vaates, värskendatakse automaatselt ka teiste seotud vaadete sisu, et nad näitaksid käesolevat kataloogi. See on eriti kasulik erinevate vaatetüüpide puhul, nagu nt. kataloogipuu ikoonidena, detailne vaade ja võibolla ka terminaliemulaatori aken.

en: Close View
et: Sulge vaade

en: Stalled
et: Peatunud

en: Preview &in %1
et: &Eelvaatlus rakendusega %1

en: Show %1
et: %1 näitamine

[ctx: @title:window]
en: History
et: Ajalugu

[ctx: @action:inmenu Parent of 'By Name' and 'By Date']
en: Sort
et: Sorteerimine

en: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Last visited: %2<br />First visited: %3<br />Number of times visited: %4</qt>
et: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Viimati külastatud: %2<br />Esmakordselt külastatud: %3<br />Külastuste arv: %4</qt>

en: Local
et: Kohalik

en: Miscellaneous
et: Muud

en: Open in New &Window
et: &Ava uues aknas

en: Open in New Tab
et: Ava uuel kaardil

en: &Copy Link Address
et: &Kopeeri lingi aadress

en: &Remove Entry
et: &Eemalda kirje

en: C&lear History
et: Puhasta aja&lugu

en: &Preferences...
et: &Eelistused...

en: By &Name
et: &Nime järgi

en: By &Date
et: &Kuupäeva järgi

en: Search in history
et: Ajaloos otsimine

en: Do you really want to clear the entire history?
et: Kas tõesti kustutada kogu ajalugu?

[ctx: @title:window]
en: Clear History?
et: Kas kustutada ajalugu?

[ctx: @title:tab]
en: Loading...
et: Laadimine...

en: Access denied
et: Juurdepääs keelatud

en: Open File
et: Faili avamine

en: Canceled.
et: Tühistatud.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Reloading the page will discard these changes.
et: Sellel leheküljel on veel saatmata muudatusi.
    Lehekülje taaslaadimine tühistab muudatused.

[ctx: @title:window]
en: Discard Changes?
et: Kas unustada muudatused?

en: &Discard Changes
et: &Unusta muudatused

en: Home Folder
et: Kodukataloog

en: Home
et: Kodu

en: Navigate to your 'Home Folder'
et: Liikumine "kodukataloogi"

en: Navigate to your local 'Home Folder'
et: Liikumine kohalikku "kodukataloogi"

note: i18n: ectx: label, entry, group (UserSettings)
en: Home Page
et: Kodulehekülg

en: Navigate to your 'Home Page'
et: Liikumine "koduleheküljele"

en: <html>Navigate to your 'Home Page'<br /><br />You can configure the location where this button takes you under <b>Settings -> Configure Konqueror -> General</b>.</html>
et: <html>Liikumine "koduleheküljele"<br /><br />Asukohta, mille see nupp avab, on võimalik muuta menüükäsuga <b>Seadistused -> Konqeurori seadistamine -> Üldine</b>.</html>

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Detaching the tab will discard these changes.
et: Sellel kaardil on veel saatmata muudatusi.
    Kaardi lahtihaakimine tühistab muudatused.

en: This view contains changes that have not been submitted.
    Closing the view will discard these changes.
et: Selles vaates on veel saatmata muudatusi.
    Vaate sulgemine tühistab muudatused.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the tab will discard these changes.
et: Sellel kaardil on veel saatmata muudatusi.
    Kaardi sulgemine tühistab muudatused.

en: Do you really want to close all other tabs?
et: Kas tõesti sulgeda kõik ülejäänud kaardid?

en: Close &Other Tabs
et: S&ulge teised kaardid

[ctx: @title:window]
en: Close Other Tabs Confirmation
et: Ülejäänud kaartide sulgemise kinnitus

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing other tabs will discard these changes.
et: Sellel kaardil on veel saatmata muudatusi.
    Teiste kaartide sulgemine tühistab muudatused.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Reloading all tabs will discard these changes.
et: Sellel kaardil on veel saatmata muudatusi.
    Kõigi kaartide taaslaadimine tühistab muudatused.

[ctx: @title:window]
en: Enter Target
et: Sihtkoha sisestamine

en: <qt><b>%1</b> is not valid</qt>
et: <qt><b>%1</b> ei ole kehtiv</qt>

en: Copy selected files from %1 to:
et: Kopeeri valitud failid asukohast %1 asukohta:

en: Move selected files from %1 to:
et: Liiguta valitud failid asukohast %1 asukohta:

[ctx: This menu entry empties the closed items history]
en: Empty Closed Items History
et: Tühjenda suletud kaartide ajalugu

en: Save As...
et: Salvesta kui...

en: Manage...
et: Halda...

en: New &Window
et: Uus ak&en

en: &Duplicate Window
et: &Klooni aken

en: Send &Link Address...
et: Saada &viida aadress...

en: S&end File...
et: S&aada fail...

en: &Open Location
et: &Ava asukoht

en: &Open File...
et: &Ava fail...

en: &Find File...
et: &Otsi faili ...

en: Lock to Current Location
et: Lukusta praegusele asukohale

[ctx: This option links konqueror views]
en: Lin&k View
et: Lin&gi vaade

en: &Up
et: Ü&les

en: Closed Items
et: Suletud elemendid

en: Sessions
et: Seansid

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Most Often Visited
et: Tihedamini külastatud

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Recently Visited
et: Viimati külastatud

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Show History
et: Näita ajalugu

en: Configure Extensions...
et: Laiendite seadistamine...

en: Configure Spell Checking...
et: Õigekirja kontrollimise seadistamine...

en: Split View &Left/Right
et: Poolita vaade &vertikaalselt

en: Split View &Top/Bottom
et: Poolita vaade horison&taalselt

en: &New Tab
et: &Uus kaart

en: &Duplicate Current Tab
et: &Dubleeri aktiivne kaart

en: Detach Current Tab
et: Haagi aktiivne kaart lahti

en: &Close Active View
et: Sul&ge aktiivne vaade

en: Close Current Tab
et: Sulge aktiivne kaart

en: Activate Next Tab
et: Aktiveeri järgmine kaart

en: Activate Previous Tab
et: Aktiveeri eelmine kaart

en: Activate Tab %1
et: Aktiveeri kaart %1

en: Move Tab Left
et: Liiguta kaart vasakule

en: Move Tab Right
et: Liiguta kaart paremale

en: Dump Debug Info
et: Väljasta silumisinfo

en: &Reload
et: Laadi &uuesti

en: &Reload All Tabs
et: Laadi kõik kaa&rdid uuesti

en: &Force Reload
et: Su&nni uuesti laadima

en: &Stop
et: &Stopp

en: Throbber
et: Animeeritud ikoon

en: L&ocation:
et: Asuk&oht:

en: Location Bar
et: Asukohariba

en: <html>Location Bar<br /><br />Enter a web address or search term.</html>
et: <html>Asukohariba<br /><br />Sisesta veebiaadress või otsingusõna.</html>

en: Clear Location Bar
et: Puhasta asukohariba

en: <html>Clear Location bar<br /><br />Clears the contents of the location bar.</html>
et: <html>Puhasta asukohariba<br /><br />Puhastab asukohariba sisu.</html>

en: &Bookmarks
et: &Järjehoidjad

en: Kon&queror Introduction
et: Kon&querori sissejuhatus

en: Go
et: Mine

en: <html>Go<br /><br />Goes to the page that has been entered into the location bar.</html>
et: <html>Mine<br /><br />Läheb asukoharibal sisestatud leheküljele.</html>

en: <html>Enter the parent folder<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</html>
et: <html>Sisenemine ülemkataloogi <br /><br />Näiteks kui aktiivseks asukohaks on file:/home/%1, siis sellel nupul klõpsamine viib sind kataloogi file:/home.</html>

en: Enter the parent folder
et: Sisene ülemkataloogi

en: Move backwards one step in the browsing history
et: Liikumine lehitsemise ajaloos ühe sammu võrra tagasi

en: Move forward one step in the browsing history
et: Liikumine lehitsemise ajaloos ühe sammu võrra edasi

en: Move backwards one step in the closed tabs history
et: Liikumine suletud kaartide ajaloos ühe sammu võrra tagasi

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
et: <html>Aktiivse dokumendi uuestilaadimine<br /><br />See võib olla vajalik näiteks siis, kui veebileht on muutunud pärast viimast laadimist, et teha muudatused ka nähtavaks.</html>

en: Reload the currently displayed document
et: Aktiivse dokumendi uuestilaadimine

en: <html>Reload all currently displayed documents in tabs<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
et: <html>Kõigi kaartide aktiivsete dokumentide uuestilaadimine<br /><br />See võib olla vajalik näiteks siis, kui veebilehed on muutunud pärast viimast laadimist, et teha muudatused ka nähtavaks.</html>

en: Reload all currently displayed document in tabs
et: Kõigi kaartide aktiivsete dokumentide uuestilaadimine

en: <html>Stop loading the document<br /><br />All network transfers will be stopped and Konqueror will display the content that has been received so far.</html>
et: <html>Peata dokumendi laadimine<br /><br />Kõik laadimised seisatakse ja Konqueror näitab seda, mis selle hetkeni kätte saadud on.</html>

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible. Any images on the page are downloaded again, even if cached copies exist.</html>
et: <html>Aktiivse dokumendi uuestilaadimine<br /><br />See võib olla vajalik näiteks siis, kui veebileht on muutunud pärast viimast laadimist, et teha muudatused ka nähtavaks. Kõik lehekülje pildid laaditakse uuesti alla ka siis, kui nad on juba puhvris olemas.</html>

en: Force a reload of the currently displayed document and any contained images
et: Aktiivse dokumendi ja kõigi selles leiduvate piltide sundimine uuesti laadima

en: Stop loading the document
et: Peata dokumendi laadimine

en: <html>Cut the currently selected text or item(s) and move it to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
et: <html>Parajasti valitud teksti või elementide lõikamine ja liigutamine süsteemi lõikepuhvrisse<br /><br />See teeb võimalikuks <b>asetamise</b> Konquerori või mõnda muusse KDE rakendusse.</html>

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
et: Valitud teksti või elementide liigutamine lõikepuhvrisse

en: <html>Copy the currently selected text or item(s) to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
et: <html>Valitud teksti või elementide kopeerimine lõikepuhvrisse<br /><br />See teeb võimalikuks <b>asetamise</b> Konquerori või mõnda muusse KDE rakendusse.</html>

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
et: Valitud teksti/elementide kopeerimine lõikepuhvrisse

en: <html>Paste the previously cut or copied clipboard contents<br /><br />This also works for text copied or cut from other KDE applications.</html>
et: <html>Asetab eelnevalt lõigatud või kopeeritud lõikepuhvri sisu<br /><br />See toimib ka muudest KDE rakendustest kopeeritud või lõigatud tekstiga.</html>

en: Paste the clipboard contents
et: Lõikepuhvri sisu asetamine

en: <html>Print the currently displayed document<br /><br />You will be presented with a dialog where you can set various options, such as the number of copies to print and which printer to use.<br /><br />This dialog also provides access to special KDE printing services such as creating a PDF file from the current document.</html>
et: <html>Parajasti näidatava dokumendi trükkimine<br /><br />Sulle näidatakse enne ka dialoogi, kus saad valida koopiate arvu, kasutatava printeri jms.<br /><br />Dialoogi abil saad kasutada ka spetsiaalseid KDE trükkimisteenuseid, näiteks luua näidatavast dokumendist PDF- faili.</html>

en: Print the current document
et: Aktiivse dokumendi trükkimine

en: A locked view cannot change folders. Use in combination with 'link view' to explore many files from one folder
et: Lukustatud vaate korral ei saa kataloogipuus liikuda. Kasuta koos 'lingitud vaatega', et vaadata paljusid faile ühest kataloogist.

en: Sets the view as 'linked'. A linked view follows folder changes made in other linked views.
et: Seab vaate 'lingituks'. Lingitud vaade jälgib teistes lingitud vaadetes tehtud liikumisi kataloogipuus.

en: Copy &Files...
et: Kopeeri &failid...

en: M&ove Files...
et: Liig&uta failid...

en: You have requested to open more than 20 bookmarks in tabs. This might take a while. Continue?
et: Soovid kaartidel avada üle 20 järjehoidja. See võib võtta omajagu aega. Kas jätkata?

[ctx: @title:window]
en: Open bookmarks folder in new tabs
et: Järjehoidjate kataloogi avamine uutel kaartidel

en: Open in T&his Window
et: A&va selles aknas

en: Open the document in current window
et: Avab dokumendi käesolevas aknas

en: Open the document in a new window
et: Avab dokumendi uues aknas

en: Open in &New Tab
et: Ava uue&l kaardil

en: Open the document in a new tab
et: Avab dokumendi uuel kaardil

en: &Open With
et: &Ava rakendusega

en: Open with %1
et: Ava rakendusega %1

[ctx: @action:inmenu View]
en: &View Mode
et: &Vaate režiim

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
et: Praegu on selles aknas rohkem kui üks kaart avatud. Kas oled kindel, et soovid selle sulgeda?

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
et: Kinnitus

en: C&lose Current Tab
et: &Sulge aktiivne kaart

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
et: Sellel kaardil on veel saatmata muudatusi.
    Akna sulgemine tühistab muudatused.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
et: Sellel leheküljel on veel saatmata muudatusi.
    Akna sulgemine tühistab muudatused.

en: Your sidebar is not functional or unavailable. A new entry cannot be added.
et: Külgriba ei toimi või ei ole kättesaadav. Uut kirjet ei saa lisada.

[ctx: @title:window]
en: Web Sidebar
et: Veebikülgriba

en: Add new web extension "%1" to your sidebar?
et: Kas lisada uus veebilaiendus "%1" külgribale?

en: Add
et: Lisa

en: Do Not Add
et: Ära lisa

en: There appears to be a configuration error. You have associated Konqueror with %1, but it cannot handle this file type.
et: Siin on nüüd mingi arusaamatus. Sa oled seostanud Konquerori failitüübiga %1, kuid Konqueror ei oska selle failitüübiga midagi peale hakata.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Save open &tabs and windows for easy retrieval
et: Avatud kaa&rtide ja akende salvestamine hõlpsaks taasavamiseks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_pAllWindows)
en: A&ll open windows
et: &Kõik avatud aknad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_pCurrentWindow)
en: Onl&y current window
et: A&inult aktiivne aken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSessionName)
en: Session n&ame:
et: Seansi &nimi:

[ctx: @title:window]
en: Manage Sessions
et: Seansside haldamine

[ctx: @title:window]
en: Rename Session
et: Seansi nime muutmine

[ctx: @title:window]
en: Save Session
et: Seansi salvestamine

en: A session with the name '%1' already exists, do you want to overwrite it?
et: Seanss nimega '%1' on juba olemas. Kas soovid selle üle kirjutada?

[ctx: @title:window]
en: Session exists. Overwrite?
et: Seanss on juba olemas. Kas kirjutada see üle?

[ctx: @action:button New session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pNewButton)
en: New...
et: Uus...

[ctx: @action:button Save current session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pSaveCurrentButton)
en: Save Current...
et: Salvesta aktiivne ...

[ctx: @action:button Rename session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pRenameButton)
en: Rename...
et: Nimeta ümber...

[ctx: @action:button Delete session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pDeleteButton)
en: Delete
et: Kustuta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pOpenTabsInsideCurrentWindow) i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Open tabs inside current window
et: Kaartide avamine aktiivses aknas

[ctx: @title:window]
en: Restore Session?
et: Kas taastada seanss?

en: Konqueror did not close correctly. Would you like to restore these previous sessions?
et: Konqueror ei lõpetanud korrektselt tööd. Kas soovid varasemad seansid taastada?

[ctx: @tooltip:session list]
en: Uncheck the sessions you do not want to be restored
et: Eemalda märge seansside juurest, mida sa ei soovi taastada

[ctx: @item:treewidget]
en: Window %1
et: Aken %1

en: Do not ask again
et: Rohkem ei küsita

[ctx: @action:button yes]
en: Restore Session
et: Taasta seanss

[ctx: @action:button no]
en: Do Not Restore
et: Ära taasta

[ctx: @action:button ask later]
en: Ask Me Later
et: Küsi hiljem

[ctx: @info]
en: Close
et: Sulgemine

en: Close
et: Sulge

en: Error: %1
et: Tõrge: %1

en: This bar contains the list of currently open tabs. Click on a tab to make it active. You can also use keyboard shortcuts to navigate through tabs. The text on the tab shows the content currently open in it; place your mouse over the tab to see the full title, in case it has been shortened to fit the tab width.
et: Sellel ribal on parajasti avatud kaardid. Mõnel sakil klõpsates saab vastava kaardi aktiveerida. Kaartide vahel saab liikuda ka kiirklahvidega. Sakil olev tekst kajastab kaardi sisu. Kui see on saki suuruse tõttu kärbitud, vii hiirekursor saki kohale ja näed täielikku tiitlit.

en: Open a new tab
et: Ava uus kaart

en: Close the current tab
et: Sulge aktiivne kaart

en: &Duplicate Tab
et: &Dubleeri kaart

en: &Reload Tab
et: Laadi kaa&rt uuesti

en: Other Tabs
et: Teised kaardid

en: D&etach Tab
et: &Haagi kaart lahti

en: &Close Tab
et: S&ulge kaart

note: i18n: ectx: label, entry, group (UserSettings)
en: Start Page
et: Avalehekülg

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (UserSettings)
en: This is the URL of the web page where Konqueror will start from.
et: Veebilehekülje URL, millega Konqueror alustab.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (UserSettings)
en: This is the URL of the web page where Konqueror will jump to when the \"Home\" button is pressed.
et: See on veebilehekülje URL, millele Konqueror suundub, kui klõpsatakse nuppu \"Kodu\".

note: i18n: ectx: label, entry, group (UndoManagerSettings)
en: Maximum number of Closed Items
et: Suletud elementide maksimaalne arv

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (UndoManagerSettings)
en: This sets the maximum number of closed items that will be stored in memory. This limit will not be surpassed.
et: Siin saab määrata, mitu suletud elementi peetakse meeles. Määratud väärtust ei saa ületada.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Open folders in separate windows
et: Kataloogid avatakse eraldi aknas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: If this option is checked, Konqueror will open a new window when you open a folder, rather than showing that folder's contents in the current window.
et: Kui see on sisse lülitatud, avab Konqueror kataloogi avamisel selle uues aknas, mitte ei näita selle sisu aktiivses aknas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show file tips
et: Faili kohtspikrite näitamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Here you can control if, when moving the mouse over a file, you want to see a small popup window with additional information about that file
et: Siin saab sisse lülitada faili kohta lisainfot sisaldavate väikeste akende näitamise, kui hiir asub faili kohal.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show previews in file tips
et: Faili kohtspikrites eelvaatluse näitamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Here you can control if you want the popup window to contain a larger preview for the file, when moving the mouse over it
et: Siin saab määrata, kas hiire viimisel faili kohale näidatakse ilmuvas hüpikaknas ka antud faili eelvaatlust.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show 'Delete' menu entries which bypass the trashcan
et: Faile lõplikult kustutava käsu "Kustuta" näitamine menüüdes

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Check this if you want 'Delete' menu commands to be displayed on the desktop and in the file manager's menus and context menus. You can always delete files when hidden by holding the Shift key while calling 'Move to Trash'.
et: Märkimisel näidatakse töölaua ja failihalduri menüüdes ja kontekstimenüüdes käsku "Kustuta". Kui seda pole näha, saab faile alati kustutada ka klahvi Shift vajutades ja samal ajal käsku "Viska prügikasti" valides.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Number of Open With items in the File menu
et: Failimenüü kirje Ava rakendusega elementide arv

note: i18n: ectx: label, entry, group (HTML Settings)
en: Standard font
et: Standardfont

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (HTML Settings)
en: This is the font used to display text in Konqueror windows.
et: See on font, mida kasutatakse teksti näitamisel Konquerori akendes.

note: i18n: ectx: label, entry, group (HistorySettings)
en: Maximum number of history items per view
et: Ajalooelementide maksimaalne arv vaate kohta

note: i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Ask confirmation for deleting a file.
et: Kinnituse küsimine faili kustutamisel

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: This option tells Konqueror whether to ask for a confirmation when you delete a file without using the trash folder. Warning, deleted files can not be recovered, so it is recommended to leave this confirmation enabled.
et: Siin saab määrata, kas Konqueror küsib sinu käest kinnitust, kui kustutad faili prügikasti kasutamata. Hoiatus: kustutatud faile ei saa taastada, mistõttu on soovitatav lasta kinnitust küsida.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Ask confirmation for move to trash
et: Kinnituse küsimine faili viskamisel prügikasti

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: This option tells Konqueror whether to ask for a confirmation when you move the file to your trash folder, from where it can be recovered very easily.
et: Siin saab määrata, kas Konqueror küsib sinu käest kinnitust, kui viskad faili prügikasti (kust selle saab küll hõlpsasti taastada).

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: If true, when opening a session from within the sessions dialog the tabs will be opened inside current window.
et: Sisselülitamisel avatakse seansi avamisel seansidialoogist kaardid aktiivse akna sees.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
et: &Liikumine

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
et: A&ken

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: &Abi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
et: Ekstratööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
et: Asukohariba

note: i18n: ectx: ToolBar (bookmarkToolBar)
en: Bookmark Toolbar
et: Järjehoidjariba

en: Und&o: Closed Tab
et: &Võta tagasi: suletud kaart

en: Und&o: Closed Window
et: &Võta tagasi: suletud aken

en: Und&o
et: &Võta tagasi

en: The page you are trying to view is the result of posted form data. If you resend the data, any action the form carried out (such as search or online purchase) will be repeated.
et: Lehekülg, mida sa vaadata soovid, on vormi andmete postitamise tulemus. Kui sa saadad andmed uuesti, korratakse ka serveri poolel kõiki tegevusi (otsing, tellimus vms).

[ctx: @title:window]
en: Warning
et: Hoiatus

en: Resend
et: Saada uuesti
