konqueror - en to et translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

en: Input Required:
et: Vajalik sisestamine:

en: &Execute Shell Command...
et: &Käivita shelli käsk...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
et: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: programmi viga, palun anna veast teada.

en: Executing shell commands works only on local directories.
et: Shelli käskude käivitamine töötab ainult kohalikes kataloogides.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
et: Shelli käsu käivitamine

en: Execute shell command in current directory:
et: Aktiivses kataloogis käivitatav shelli käsk:

en: Output from command: "%1"
et: Käsu väljund: "%1"
