searchbarplugin - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
et: Otsimisriba<p>Sisesta otsitav väljend. Klõpsa ikoonile otsimisrežiimi või otsingumootori muutmiseks.</p>

en: Search Bar
et: Otsimisriba

en: Focus Searchbar
et: Otsimisriba fookusse

en: Find in This Page
et: Otsi sellel leheküljel

en: Select Search Engines...
et: Vali otsingumootorid...

en: Add %1...
et: Lisa %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
et: Otsimisriba

en: Set Uri Shortcuts
et: URI kiirklahvide määramine

en: Name:
et: Nimi:

en: Shortcuts:
et: Kiirklahvid:
