uachangerplugin - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
et: Brauseri identifikaatori muutmine

en: Other
et: Muu

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
et: Versioon %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
et: Versioon %1 %2 platvormil

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
et: %1 %2 %3 platvormil

en: Default Identification
et: Vaikeidentifikaator

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
et: Rakenda kogu saidile

en: Configure...
et: Seadista...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
et: Ekstratööriistariba
