webkitkde - en to et translation catalogue (177 entries)

[ctx: KDE 4 tag line, see http://kde.org/img/kde40.png]
en: Be free.
et: Tunne end vabalt.

en: Konqueror is a web browser, file manager and universal document viewer.
et: Konqueror on veebilehitseja, failihaldur ja universaalne dokumentide näitaja.

[ctx: Link that points to the first page of the Konqueror 'about page', Starting Points contains links to Home, Network Folders, Trash, etc.]
en: Starting Points
et: Alustuseks

en: Introduction
et: Sissejuhatus

en: Tips
et: Vihjed

en: Specifications
et: Spetsifikatsioonid

en: Home Folder
et: Kodukataloog

en: Your personal files
et: Sinu isiklikud failid

en: Trash
et: Prügikast

en: Browse and restore the trash
et: Prügikasti sirvimine ja taastamine

en: Network Folders
et: Võrgukataloogid

en: Shared files and folders
et: Jagatud failid ja kataloogid

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Quick access to your bookmarks
et: Kiire ligipääs oma järjehoidjatele

en: Next: An Introduction to Konqueror
et: Edasi: Konquerori sissejuhatus

en: Search the Web
et: Veebiotsingud

en: Konqueror makes working with and managing your files easy. You can browse both local and networked folders while enjoying advanced features such as the powerful sidebar and file previews.
et: Konqueror muudab failide haldamise ja käitlemise hõlpsaks. Võib sirvida nii kohalikke kui ka võrgukatalooge ning kasutada mitmesuguseid mõnusaid omadusi, nagu näiteks võimas külgriba ja failide eelvaatlused.

en: Konqueror is also a full featured and easy to use web browser which you can use to explore the Internet. Enter the address (e.g. <a href="http://www.kde.org">http://www.kde.org</a>) of a web page you would like to visit in the location bar and press Enter, or choose an entry from the Bookmarks menu.
et: Samuti on Konqueror kõigi võimalustega hõlpsasti kasutatav veebilehitseja, millega internetti uurida. Kirjuta asukoharibale veebilehekülje aadress, mida soovid külastada (nt <a href="http://www.kde.org">http://www.kde.org</a>), ja vajuta Enter või vali vajalik kirje järjehoidjate menüüst.

en: To return to the previous location, press the back button <img width='16' height='16' src="%1"></img> in the toolbar.
et: Eelmisse asukohta liikumiseks klõpsa tööriistaribal nuppu <img width='16' height='16' src="%1"></img>.

en: To quickly go to your Home folder press the home button <img width='16' height='16' src="%1"></img>.
et: Kiireks pääsuks kodukataloogi klõpsa kodunuppu <img width='16' height='16' src="%1"></img>.

en: For more detailed documentation on Konqueror click <a href="%1">here</a>.
et: Konquerori põhjaliku dokumentatsiooniga tutvumiseks klõpsa <a href="%1">siia</a>.

en: Next: Tips & Tricks
et: Edasi: vihjed ja nipid

en: Konqueror is designed to embrace and support Internet standards. The aim is to fully implement the officially sanctioned standards from organizations such as the W3 and OASIS, while also adding extra support for other common usability features that arise as de facto standards across the Internet. Along with this support, for such functions as favicons, Web Shortcuts, and <A HREF="%1">XBEL bookmarks</A>, Konqueror also implements:
et: Konqueror on kujundatud internetistandardeid toetama. Eesmärk on olnud täielikult rakendada selliste organisatsioonide nagu W3 ja OASIS ametlikke standardeid, lisades neile muude kasutamiseks tarvilike omaduste toetuse, mis sisuliselt on samuti kujunenud standarditeks. Lisaks selliste omaduste toetamisele, nagu lemmikikoonid, veebi kiirkorraldused ja <A HREF="%1">XBEL-järjehoidjad</A>, on Konqueror samuti rakendanud järgmisi standarte:

en: Web Browsing
et: Veebilehitsemine

en: Supported standards
et: Toetatud standardid

en: Additional requirements*
et: Lisanõuded*

en: <A HREF="%1">DOM</A> (Level 1, partially Level 2) based <A HREF="%2">HTML 4.01</A>
et: <A HREF="%1">DOM-i</A> (Level 1, osaliselt Level 2) põhine <A HREF="%2">HTML 4.01</A>

en: built-in
et: sisseehitatud

en: <A HREF="%1">Cascading Style Sheets</A> (CSS 1, partially CSS 2)
et: <A HREF="%1">Kaskaadlaaditabelid</A> (CSS 1, osaliselt CSS 2)

en: <A HREF="%1">ECMA-262</A> Edition 3 (roughly equals JavaScript 1.5)
et: <A HREF="%1">ECMA-262</A> versioon 3 (enam-vähem võrdne JavaScript 1.5-ga)

en: JavaScript disabled (globally). Enable JavaScript <A HREF="%1">here</A>.
et: JavaScript on (globaalselt) keelatud. Luba JavaScript <A HREF="%1">siin</A>.

en: JavaScript enabled (globally). Configure JavaScript <A HREF=\"%1\">here</A>.
et: JavaScript on (globaalselt) lubatud. Seadista JavaScripti <A HREF=\"%1\">siin</A>.

en: Secure <A HREF="%1">Java</A><SUP>&reg;</SUP> support
et: Turvalise <A HREF="%1">Java</A><SUP>&reg;</SUP> toetus

en: JDK 1.2.0 (Java 2) compatible VM (<A HREF="%1">OpenJDK</A> or <A HREF="%2">Sun/Oracle</A>)
et: JDK 1.2.0 (Java 2) ühilduv VM (<A HREF="%1">OpenJDK</A> või <A HREF="%2">Sun/Oracle</A>)

en: Enable Java (globally) <A HREF="%1">here</A>.
et: Luba Java (globaalselt) <A HREF="%1">siin</A>.

en: NPAPI <A HREF="%2">plugins</A> (for viewing <A HREF="%1">Flash<SUP>&reg;</SUP></A>, etc.)
et: NPAPI <A HREF="%2">pluginad</A> (<A HREF="%1">Flash<SUP>&reg;</SUP></A> nägemiseks jne)

en: Secure Sockets Layer
et: SSL

en: (TLS/SSL v2/3) for secure communications up to 168bit
et: (TLS/SSL v2/3) turvaliseks suhtlemiseks kuni 168 bitini

en: Bidirectional 16bit unicode support
et: Kahesuunalise 16-bitise Unicode'i toetus

en: AutoCompletion for forms
et: Vormide automaatne lõpetamine

[ctx: Title of an html 'group box' explaining konqueror features]
en: General
et: Üldine

en: Feature
et: Omadus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Image formats
et: Pildivormingud

en: Transfer protocols
et: Ülekandeprotokollid

en: HTTP 1.1 (including gzip/bzip2 compression)
et: HTTP 1.1 (kaasa arvatud gzip/bzip2 tihendus)

en: and <A HREF="%1">many more (see Kioslaves in KHelpCenter)...</A>
et: ja <A HREF="%1">veel palju muud (vt KDE abikeskuses KIO-mooduleid) ...</A>

[ctx: A feature of Konqueror]
en: URL-Completion
et: URL-ide lõpetamine

en: Manual
et: Käsitsi

en: Popup
et: Hüpikaknas

en: (Short-) Automatic
et: Automaatne

[ctx: Link that points to the first page of the Konqueror 'about page', Starting Points contains links to Home, Network Folders, Trash, etc.]
en: <a href="%1">Return to Starting Points</a>
et: <a href="%1">Tagasi alguse juurde</a>

en: Tips & Tricks
et: Vihjed ja nipid

en: Use Web-Shortcuts: by typing "gg: KDE" one can search the Internet, using Google, for the search phrase "KDE". There are a lot of Web-Shortcuts predefined to make searching for software or looking up certain words in an encyclopedia a breeze. You can even <a href="%1">create your own</a> Web-Shortcuts.
et: Veebi kiirkorralduste kasutamine: näiteks kirjutades "gg: KDE" võib internetis Google'i kasutades otsida väljendit "KDE". Me pakume rohkelt valmiskujul veebi kiirkorraldusi, mis lubavad kiiresti leida tarkvara või ka sõnu entsüklopeediatest. Soovi korral võib <a href="%1">luua omaenda</a> veebi kiirkorraldusi.

en: Use the magnifier button <img width='16' height='16' src="%1"></img> in the HTML toolbar to increase the font size on your web page.
et: Suurendusklaasinupuga <img width='16' height='16' src="%1"></img> HTML-ribal saab suurendada vaadatava veebilehe fonti.

en: When you want to paste a new address into the Location toolbar you might want to clear the current entry by pressing the black arrow with the white cross <img width='16' height='16' src="%1"></img> in the toolbar.
et: Kui soovid asetada asukoharibale uue aadressi, võib eelnevalt puhastada varasema kirje, klõpsates tööriistaribal valge ristiga mustale noolele <img width='16' height='16' src="%1"></img>.

en: To create a link on your desktop pointing to the current page, simply drag the icon (favicon) that is to the left of the Location toolbar, drop it on to the desktop, and choose "Icon".
et: Aktiivsele leheküljele viitava lingi loomiseks töölauale lohista lihtsalt ikoon (lemmikikoon), mis asub asukohariba vasakus servas, töölauale ja vali "Ikoon".

en: You can also find <img width='16' height='16' src="%1" /> "Full-Screen Mode" in the Settings menu. This feature is very useful for "Talk" sessions.
et: Seadistustemenüüst leiab ka <img width='16' height='16' src="%1" /> "täisekraanirežiimi. See on eriti abiks vestlusseanssidel.

en: Divide et impera (lat. "Divide and conquer") - by splitting a window into two parts (e.g. Window -> <img width='16' height='16' src="%1" /> Split View Left/Right) you can make Konqueror appear the way you like.
et: Divide et impera (ladina keeles "Jaga ja valitse"): akent kaheks jagades (nt menüükäsuga Aken -> <img width='16' height='16' src="%1" /> Poolita vaade vertikaalselt) saad anda Konquerorile just sellise välimuse, mis sulle meeldib.

en: Use the <a href="%1">user-agent</a> feature if the website you are visiting asks you to use a different browser (and do not forget to send a complaint to the webmaster!)
et: <a href="%1">Identifikaatorit</a> on otstarbekas kasutada siis, kui veebilehekülg, mida külastad, palub kasutada mõnda muud veebilehitsejat (ja ära unusta selle peale saatmast veebimeistrile kaebust!)

en: The <img width='16' height='16' src="%1"></img> History in your Sidebar ensures that you can keep track of the pages you have visited recently.
et: Külgribal paiknev <img width='16' height='16' src="%1"></img> Ajalugu aitab silma peal hoida viimati külastatud veebilehtedel.

en: Use a caching <a href="%1">proxy</a> to speed up your Internet connection.
et: <a href="%1">Puhverserveri</a> kasutamine aitab internetiühendust kiirendada.

en: Advanced users will appreciate the Konsole which you can embed into Konqueror (Settings -> <img width='16' height='16' SRC="%1"></img> Show Terminal Emulator).
et: Kogenumad kasutajad hindavad kindlasti Konsooli kasutamise võimalust otse Konqueroris (Seadistused -> <img width='16' height='16' SRC="%1"></img> Terminaliemulaatori näitamine).

en: Next: Specifications
et: Edasi: spetsifikatsioonid

en: Installed Plugins
et: Paigaldatud pluginad

en: <td>Plugin</td><td>Description</td><td>File</td><td>Types</td>
et: <td>Plugin</td><td>Kirjeldus</td><td>Fail</td><td>Tüübid</td>

en: Installed
et: Paigaldatud

en: <td>Mime Type</td><td>Description</td><td>Suffixes</td><td>Plugin</td>
et: <td>MIME tüüp</td><td>Kirjeldus</td><td>Sufiksid</td><td>Plugin</td>

en: Filter error
et: Filtri viga

[ctx: @action:remember password]
en: &Remember
et: &Jäta meelde

[ctx: @action:never for this site]
en: Ne&ver for this site
et: Mitte kunagi selle sai&di puhul

[ctx: @action:not now]
en: N&ot now
et: &Mitte praegu

en: Find...
et: Otsing ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, closeButton)
en: Close the search bar
et: Sulge otsinguriba

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Find the next match for the current search phrase
et: Aktiivse otsingusõna järgmise esinemise otsimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, nextButton)
en: &Next
et: &Järgmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, optionsButton)
en: Find the previous match for the current search phrase
et: Aktiivse otsingusõna eelmise esinemise otsimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, previousButton)
en: &Previous
et: &Eelmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, optionsButton)
en: &Options
et: &Valikud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QPushButton, optionsButton)
en: &Match Case
et: &Tõstutundlik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QPushButton, optionsButton)
en: &Search As You Type
et: &Otsimine kirjutamise ajal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QPushButton, optionsButton)
en: &Highlight All Matches
et: Kõi&gi sobivuste esiletõstmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), item, widget (QPushButton, optionsButton)
en: Highlight Matches
et: Sobivuste esiletõstmine

en: The download manager (%1) could not be found in your installation.
et: Sinu paigaldusest ei leitud allalaadimishaldurit (%1).

en: Try to reinstall it and make sure that it is available in $PATH. 
    
    The integration will be disabled.
et: Proovi see uuesti paigaldada ja kontrolli, et see asuks otsinguteel ($PATH).
    
    Põimimine on seni välja lülitatud.

en: <qt><p>To display the requested web page again, the browser needs to resend information you have previously submitted.</p><p>If you were shopping online and made a purchase, click the Cancel button to prevent a duplicate purchase.Otherwise, click the Continue button to display the webpage again.</p>
et: <qt><p>Soovitud veebilehekülje taaskuvamiseks peab brauser saatma uuesti teabe, mille varem sisestasid.</p><p>Kui käisid veebis ostmas ja sooritasid juba ostu, siis klõpsa nupule Loobu, et mitte ostu teist korda sooritada. Muul juhul võid klõpsata nupule Jätka, et lasta veebilehte uuesti kuvada.</p>

en: Resubmit Information
et: Teabe uuesti saatmine

en: This site is attempting to access information about your physical location.
    Do you want to allow it access?
et: See lehekülg üritab saata teavet sinu füüsilise asukoha kohta.
    Kas lubada selline ligipääs?

en: Network Transmission
et: Võrguedastus

en: Allow access
et: Luba ligipääs

en: <qt>This untrusted page links to<br/><b>%1</b>.<br/>Do you want to follow the link?</qt>
et: <qt>See ebausaldusväärne lehekülg sisaldab viita<br /><b>%1</b>.<br />Kas soovid seda järgida?</qt>

en: Security Warning
et: Turvahoiatus

[ctx: follow link despite of security warning]
en: Follow
et: Järgi

en: Security Alert
et: Turvahoiatus

en: <qt>Access by untrusted page to<br/><b>%1</b><br/> denied.</qt>
et: <qt>Ebausaldusväärsele leheküljele<br /><b>%1</b><br />  keelati ligipääs.</qt>

en: Warning: This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you want to send the data unencrypted?
et: Hoiatus: vorm on turvaline, kuid sinu andmeid üritatakse saata krüptimata.
    Kõrvalised isikud võivad selle info kinni püüda ning seda vaadata.
    Kas soovid kindlasti saata andmed krüptimata?

en: &Send Unencrypted
et: &Saada krüptimata

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
et: See lehekülg üritab saata vormi andmeid e-postiga.
    Kas soovid jätkata?

en: &Send Email
et: &Saada kiri

en: <qt>Do you want to allow this site to attach the following files to the email message?</qt>
et: <qt>Kas lubada leheküljel lisada e-kirjale järgmised failid?</qt>

en: Email Attachment Confirmation
et: E-kirjale manuse lisamise kinnitus

en: &Allow attachments
et: Lub&a manuste lisamine

en: &Ignore attachments
et: E&ira manuseid

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
et: See lehekülg üritas vormi andmetega panna kaasa ka faili sinu arvutist. Fail eemaldati sinu kaitseks.

en: Attachment Removed
et: Kaasatud fail eemaldati

en: This site is requesting to open a new popup window.
    Do you want to allow this?
et: See lehekülg tahab avada hüpikakna.
    Kas soovid seda lubada?

en: <qt>This site is requesting to open a popup window to<p>%1</p><br/>Do you want to allow this?</qt>
et: <qt>See lehekülg tahab avada hüpikakna<p>%1</p><br/>Kas soovid seda lubada?</qt>

en: Javascript Popup Confirmation
et: JavaScripti hüpikakna kinnitus

en: Allow
et: Luba

en: Do Not Allow
et: Ära luba

en: Save &Frame As...
et: Salvesta &paneel kui...

en: Print Preview
et: Trükkimise eelvaatlus

[ctx: zoom in action]
en: Zoom In
et: Suurenda

[ctx: zoom out action]
en: Zoom Out
et: Vähenda

[ctx: reset zoom action]
en: Actual Size
et: Tegelik suurus

en: Zoom Text Only
et: Suurenda ainult teksti

en: Zoom To DPI
et: Suurenda DPI peale

en: Set &Encoding
et: Kod&eering

en: View Do&cument Source
et: Vaata do&kumendi lähteteksti

[ctx: find action "whats this" text]
en: <h3>Find text</h3>Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.
et: <h3>Otsi teksti</h3>Avab dialoogi, kus saab otsida teksti näidataval leheküljel.

en: The SSL information for this site appears to be corrupt.
et: Selle lehekülje SSL teave tundub olevat vigane.

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en: Email:
et: E-post:

[ctx: status bar text when hovering email links; looks like "Email: xy@kde.org - CC: z@kde.org -BCC: x@kde.org - Subject: Hi translator"]
en:  - Subject:
et:  - Teema:

en:  (In new window)
et:  (uues aknas)

en:  (In parent frame)
et:  (eellaspaneelis)

en: <qt>Do you want to search for <b>%1</b>?</qt>
et: <qt>Kas otsida <b>%1</b>?</qt>

en: Internet Search
et: Internetiotsing

en: &Search
et: Ot&si

en: Close window?
et: Kas sulgeda aken?

en: Confirmation Required
et: Kinnituse nõudmine

en: <html>Do you want %1 to remember the login information for <b>%2</b>?</html>
et: <html>Kas %1 peaks jätma meelde <b>%2</b> sisselogimisteabe?</html>

en: &Close Wallet
et: S&ulge turvalaegas

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
et: HTML-riba

en: Print Document
et: Dokumendi trükkimine

en: Add URL to Filter
et: URL-i lisamine filtrisse

en: Enter the URL:
et: URL:

en: <html><body><h3>Unable to display error message</h3><p>The error template file <em>error.html</em> could not be found.</p></body></html>
et: <html><body><h3>Veateadet ei ole võimalik näidata</h3><p>Veamallifaili <em>error.html</em> ei leitud.</p></body></html>

en: The requested operation could not be completed
et: Soovitud toimingut polnud võimalik lõpetada.

en: Technical Reason: %1
et: Tehniline põhjus: %1

en: Details of the Request:
et: Päringu üksikasjad:

note: i18n, and once for HTML.
en: Protocol: %1
et: Protokoll: %1

en: Date and Time: %1
et: Kuupäev ja kellaaeg: %1

note: i18n, and once for HTML.
en: Additional Information: %1
et: Lisateave: %1

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Possible Causes:
et: Võimalikud põhjused:

en: Possible Solutions:
et: Võimalikud lahendused:

en: Error: %1
et: Viga: %1

en: Save Image As...
et: Salvesta pilt kui...

en: Send Image...
et: Saada pilt...

en: Copy Image URL
et: Kopeeri pildi URL

en: Copy Image
et: Kopeeri pilt

en: View Image (%1)
et: Näita pilti (%1)

en: Block Image...
et: Blokeeri pilt...

en: Block Images From %1
et: Blokeeri %1 pildid

en: &Copy Text
et: &Kopeeri tekst

[ctx: open selected url]
en: Open '%1'
et: Ava "%1"

en: &Copy Email Address
et: &Kopeeri e-posti aadress

en: Copy Link &Text
et: Kopeeri lingi &tekst

en: Copy Link &URL
et: Kopeeri lingi &URL

en: &Save Link As...
et: &Salvesta link kui...

en: &Play/Pause
et: &Esitus/Paus

en: Un&mute/&Mute
et: &Heliga/&helita

en: Toggle &Loop
et: Kor&dus

en: Toggle &Controls
et: &Juhtelemendid

en: Sa&ve Video As...
et: Salvesta &video kui...

en: C&opy Video URL
et: K&opeeri video URL

en: Sa&ve Audio As...
et: Sal&vesta heli kui...

en: C&opy Audio URL
et: K&opeeri heli URL

en: Sa&ve Media As...
et: Sal&vesta meedia kui...

en: C&opy Media URL
et: K&opeeri meedia URL

[ctx: Search "search provider" for "text"]
en: Search %1 for '%2'
et: Otsi '%1' mootoriga "%2"

[ctx: Search for "text" with]
en: Search for '%1' with
et: Otsi '%1' mootoriga

en: Configure Web Shortcuts...
et: Seadista veebikiirklahve ...
