libkonq - en to et translation catalogue (14 entries)

en: &Open
et: &Ava

en: Create &Folder...
et: Loo kataloo&g...

en: &Restore
et: &Taasta

en: Show Original Directory
et: Näita algset kataloogi

en: Show Original File
et: Näita algset faili

en: &Empty Trash Bin
et: T&ühjenda prügikast

en: &Configure Trash Bin
et: &Prügikasti seadistamine

en: &Bookmark This Page
et: Lis&a see lehekülg järjehoidjatesse

en: &Bookmark This Location
et: Lis&a see asukoht järjehoidjatesse

en: &Bookmark This Folder
et: Lis&a see kataloog järjehoidjatesse

en: &Bookmark This Link
et: Lis&a see viit järjehoidjatesse

en: &Bookmark This File
et: Lis&a see fail järjehoidjatesse

en: Preview In
et: Eelvaatlus rakenduses

en: Open Terminal Here
et: Ava siin terminal
