kcmkio - en to et translation catalogue (17 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: If this option is unchecked, bookmarks at the root of the hierarchy (not in a folder) are not displayed.
    If checked, they are gathered in a "root" folder.
et: Selle valimata jätmisel ei näidata hierarhia juurkataloogis olevaid järjehoidjaid.
    Kui see on valitud, koondatakse nad kataloogi "juur".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: &Show bookmarks without folder
et: &Kataloogita järjehoidjate näitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: Sub-folders are shown within their parent by default. If you activate this option, sub-folders are displayed on their own.
    It looks less nice but it may help if you have a very big folder you want to spread in two columns.
et: Vaikimisi näidatakse alamkatalooge eellase all. Selle valiku sisselülitamisel näidatakse alamkatalooge omaette.
    See pole nii kena, aga võib olla tulus, kui sul on väga suur kataloog, mida soovid lasta näidata kahes veerus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: &Flatten bookmarks tree
et: L&iigendamata järjehoidjate puu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show a box with KDE places (Home, Network, ...). Useful if you use konqueror as a file manager.
et: Kasti näitamine KDE asukohtadega (Kodu, Võrk...). See on abiks, kui kasutada failihaldurina Konquerori.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show system &places
et: Süsteemi asuko&htade näitamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Settings
et: Üldised seadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Folders are automatically distributed in several columns. The optimal number of columns depends on the width of the konqueror window and the number of bookmarks you have.
et: Kataloogid jagatakse automaatselt mitmesse veergu. Veergude optimaalne arv sõltub Konquerori akna laiusest ja sinu järjehoidjate arvust.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of columns to show:
et: Näidatavate veergude arv:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Disable it on slow system to disable background images.
et: Aeglase süsteemi korral on mõttekas taustapildid välja lülitada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Show folder &backgrounds
et: Ka&taloogide tausta näitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: How much disk space is used to cache the pixmaps
et: Kui palju kettaruumi eraldada piltide puhverdamiseks

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Pixmap Cache
et: Pildipuhver

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbMaxCacheSize)
en: Disk cache size:
et: Kettavahemälu suurus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: Clear the pixmap cache
et: Puhasta pildipuhver

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: &Clear Cache
et: Tühjenda &vahemälu
