kio_bookmarks - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Root
et: Juurkataloog

en: Places
et: Asukohad

en: Wrong request: %1
et: Vale päring: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
et: Pole ühtegi järjehoidjat näidata.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
et: kio_bookmarks CSS-faili ei leitud. Väljund tuleb inetu.
    Kontrolli oma paigaldust.

en: My Bookmarks
et: Minu järjehoidjad
