konqueror - en to eu translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
eu: Gehitu jarioa Akregatorri

en: Add Feed to Akregator
eu: Gehitu jarioa Akregatorri

en: Add Feeds to Akregator
eu: Gehitu jarioak Akregatorri

en: Add All Found Feeds to Akregator
eu: Gehitu aurkitutako jario guztiak Akregatorri

en: Subscribe to site updates (using news feed)
eu: Harpidetu gunearen eguneraketetara (berrien jarioak erabiliz)

en: Imported Feeds
eu: Inportatutako jarioak

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
eu: Ezin da Akregatorrekin kontaktatu D-Bus bidez

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
eu: D-Bus deiak huts egin du
