autorefresh - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
eu: &Automatikoki freskatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Every 15 Seconds
eu: 15 segundoro

en: Every 30 Seconds
eu: 30 segundoro

en: Every Minute
eu: Minuturo

en: Every 5 Minutes
eu: 5 minuturo

en: Every 10 Minutes
eu: 10 minuturo

en: Every 15 Minutes
eu: 15 minuturo

en: Every 30 Minutes
eu: 30 minuturo

en: Every 60 Minutes
eu: 60 minuturo

en: Every 2 Hours
eu: 2 orduro

en: Every 6 Hours
eu: 6 orduro

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
eu: Ezin da iturburua freskatu

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
eu: <qt>Plugin honek ezin du uneko zatia automatikoki freskatu.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eu: &Tresnak
