konqueror - en to eu translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eu: &Tresnak

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
eu: Tresna-barra gehigarria

en: Translate Web Page
eu: Itzuli web-orrialdea

en: Translate Web &Page
eu: Itzuli web-&orrialdea

en: &English To
eu: &Ingelesetik

en: &French To
eu: &Frantsesetik

en: &German To
eu: &Alemanetik

en: &Greek To
eu: &Grekeratik

en: &Spanish To
eu: &Gazteleratik

en: &Portuguese To
eu: &Portugesetik

en: &Italian To
eu: &Italieratik

en: &Dutch To
eu: &Holanderatik

en: &Russian To
eu: &Errusieratik

en: &Chinese (Simplified)
eu: &Txinera (Sinprifikatua)

en: Chinese (&Traditional)
eu: Txinera (&Tradizionala)

en: &Dutch
eu: &Holandera

en: &French
eu: &Frantsesa

en: &German
eu: &Alemana

en: &Greek
eu: &Grekera

en: &Italian
eu: &Italiera

en: &Japanese
eu: &Japoniera

en: &Korean
eu: &Korearra

en: &Norwegian
eu: &Norvegiarra

en: &Portuguese
eu: &Portugesa

en: &Russian
eu: &Errusiera

en: &Spanish
eu: &Gaztelera

en: T&hai
eu: T&haiera

en: &Arabic
eu: &Arabiera

en: &English
eu: &Ingelesa

en: &Chinese (Simplified) to English
eu: &Txineratik (Sinplifikatua) Ingelesera

en: Chinese (&Traditional) to English
eu: Txinera (&Tradizionala) Ingelesera

en: &Japanese to English
eu: &Japonieratik Ingelesera

en: &Korean to English
eu: &Korearretik Ingelesera

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
eu: Gaizki osatutako URLa

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
eu: Sartu duzun URL ez da baliozkoa, mesedez zuzendu eta saiatu berriro.

[ctx: @info]
en: You are viewing this page over a secure connection.<nl/><nl/>The URL of the page will sent to the online translation service,<nl/>which may fetch the insecure version of the page.
eu: Orri hau konexio seguru baten bitartez ikusten ari zara.<nl/><nl/>Orriaren URLa lerroko itzulpen zerbitzura bidaliko da, <nl/>zeinek orriaren bertsio ez segurua ekarri dezakeen.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
eu: Segurtasun abisua
