dirfilterplugin - en to eu translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
eu: Ezkutatu iragazki-barra

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
eu: &Iragazkia:

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
eu: Iragazi &motaren arabera

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
eu: Iragazi elementuak fitxategi motaren arabera.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
eu: Erakutsi iragazte-barra

en: Use Multiple Filters
eu: Erabili askotariko iragazkiak

en: Show Count
eu: Erakutsi kopurua

en: Reset
eu: Berrezarri

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eu: &Tresnak

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
eu: Tresna-barra gehigarria
