fsview - en to eu translation catalogue (71 entries)

en: Name
eu: Izena

en: Size
eu: Neurria

en: File Count
eu: Fitxategi zenbaketa

en: Directory Count
eu: Direktorio zenbaketa

en: Last Modified
eu: Azken aldaketa

en: Owner
eu: Jabea

en: Group
eu: Taldea

en: Mime Type
eu: Mime mota

en: Go To
eu: Joan hona

en: Stop at Depth
eu: Gelditu sakoneran

en: Stop at Area
eu: Gelditu esparruan

en: Stop at Name
eu: Gelditu izenean

en: Go Up
eu: Igo

en: Stop Refresh
eu: Gelditu freskatzea

en: Refresh
eu: Freskatu

en: Refresh '%1'
eu: Freskatu '%1'

en: Color Mode
eu: Kolore-modua

en: Visualization
eu: Irudikatzea

en: None
eu: Bat ere ez

en: Depth
eu: Sakonera

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
eu[0]: Irakurri karpeta 1 %2(e)n
eu[1]: Irakurri %1 karpeta %2(e)n

en: 1 folder | %1 folders
eu[0]: karpeta 1
eu[1]: %1 karpeta

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
eu: <p>Hau FSView plugina da, zuhaitz-mapa irudikapen bat erabiliz fitxategi-sistemaren erabilera erakusten duen arakatzeko modu grafiko bat.</p><p>Ohartu modu honetan, fitxategi-sisteman aldaketak egiten direnean eguneraketa automatikoa <b>ez</b> egitearena nahita dela.</p><p>Erabilera xehetasuneta aukera eskuragarrientzako, begiratu lerroko laguntza 'Laguntza/FSView-ren eskuliburua' menuan.</p>

en: &FSView Manual
eu: &FSView-ren eskuliburua

en: Show FSView manual
eu: Erakutsi FSView-ren eskuliburua

en: Opens the help browser with the FSView documentation
eu: FSView-ren dokumentazioa duen laguntza-arakatzailea irekitzen du

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
eu: Bota zakarrontzira

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
eu: Ezabatu

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
eu: &Editatu fitxategi mota...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
eu: Propietateak

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
eu: FSView-ek ez du eguneratze automatikorik onartzen kanpotik aldaketak egiten direnean une horretan FSViewen ikusten diren fitxategi edo direktorioetan.
    Xehetasun gehiagorako, begiratu 'Laguntza/FSView-ren eskuliburua'.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
eu: &Editatu

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
eu: &Ikusi

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
eu: &Laguntza

en: Filesystem Viewer
eu: Fitxategi-sistemaren ikustailea

en: View filesystem starting from this folder
eu: Ikusi fitxategi-sistema karpeta honetatik abiatuta

en: Text %1
eu: %1 testua

en: Recursive Bisection
eu: Erdibiketa errekurtsiboa

en: Columns
eu: Zutabeak

en: Rows
eu: Errenkadak

en: Always Best
eu: Beti onena

en: Best
eu: Onena

en: Alternate (V)
eu: Txandakatu (B)

en: Alternate (H)
eu: Txandakatu (H)

en: Horizontal
eu: Horizontala

en: Vertical
eu: Bertikala

en: Nesting
eu: Habiaratzea

en: Border
eu: Ertza

en: Correct Borders Only
eu: Ertz egokiak soilik

en: Width %1
eu: Zabalera %1

en: Allow Rotation
eu: Onartu biraketa

en: Shading
eu: Itzaldura

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Take Space From Children
eu: Hartu lekua umeengandik

en: Top Left
eu: Goi-ezkerrean

en: Top Center
eu: Goi-erdian

en: Top Right
eu: Goi-eskuinean

en: Bottom Left
eu: Behe-ezkerrean

en: Bottom Center
eu: Behe-erdian

en: Bottom Right
eu: Behe-eskuinean

en: No %1 Limit
eu: Mugarik gabe %1

en: No Area Limit
eu: Esparru mugarik gabe

en: Area of '%1' (%2)
eu: '%1'(r)en esparrua (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
eu[0]: Pixel 1
eu[1]: %1 pixel

en: Double Area Limit (to %1)
eu: Eremu bikoitzaren muga (%1(e)ra)

en: Halve Area Limit (to %1)
eu: Esparru erdiaren muga (%1(e)ra)

en: No Depth Limit
eu: Sakonera mugarik gabe

en: Depth of '%1' (%2)
eu: '%1'(r)en sakonera (%2)

en: Depth %1
eu: %1 sakonera

en: Decrement (to %1)
eu: Gutxitzea (%1(e)ra)

en: Increment (to %1)
eu: Handitzea (%1(e)ra)
