khtmlsettingsplugin - en to eu translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eu: &Tresnak

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
eu: Tresna-barra gehigarria

en: HTML Settings
eu: HTML ezarpenak

en: &Cookies
eu: &Cookie-ak

en: &Plugins
eu: &Pluginak

en: Autoload &Images
eu: Autokargatu &irudiak

en: Enable Pro&xy
eu: Gaitu &proxy-a

en: Enable Cac&he
eu: Gaitu &cache-a

en: Cache Po&licy
eu: Cache-aren &arauak

en: &Keep Cache in Sync
eu: E&duki cache-a sinkronizatuta

en: &Use Cache if Possible
eu: &Erabili cache-a ahal izanez gero

en: &Offline Browsing Mode
eu: &Lineaz kanpoko arakatze modua

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
eu: Ezin izan dira cookie ezarpena gaitu, cookie daimona ezin izan delako abiarazi.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
eu: Cookie ezarpenak erabilgaitz
