konqueror - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: &Open
eu: &Ireki

en: Create &Folder...
eu: Sortu &karpeta...

en: &Restore
eu: &Leheneratu

en: Show Original Directory
eu: Erakutsi jatorrizko karpeta

en: Show Original File
eu: Erakutsi jatorrizko fitxategia

en: &Empty Trash Bin
eu: &Hustu zakarrontzia

en: &Configure Trash Bin
eu: &Konfiguratu zakarrontzia

en: &Bookmark This Page
eu: &Sortu orri honen laster-marka

en: &Bookmark This Location
eu: &Sortu helbide honen laster-marka

en: &Bookmark This Folder
eu: &Sortu karpeta honen laster-marka

en: &Bookmark This Link
eu: &Sortu esteka honen laster-marka

en: &Bookmark This File
eu: &Sortu fitxategi honen laster-marka

en: Preview In
eu: Aurreikusi honekin

en: Open Terminal Here
eu: Ireki terminala hemen

en: &Properties
eu: &Propietateak
