uachangerplugin - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
eu: Aldatu arakatzailearen identifikazioa

en: Other
eu: Bestelakoa

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
eu: %1 bertsioa

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
eu: %1 bertsioa (%2)

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
eu: %1 %2 (%3)

en: Default Identification
eu: Identifikazio lehenetsia

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
eu: Aplikatu gune osoari

en: Configure...
eu: Konfiguratu...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eu: &Tresnak

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
eu: Tresna-barra gehigarria
