searchbarplugin - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
eu: Bilaketa-barra<p>Sartu bilatzeko terminoa. Egin klik ikonoan bilaketaren modua edo hornitzailea aldatzeko.</p>

en: Search Bar
eu: Bilaketa-barra

en: Focus Searchbar
eu: Fokua bilaketa-barran

en: Find in Page...
eu: Bilatu orrian...

en: Find in This Page
eu: Bilatu orri honetan

en: Select Search Engines...
eu: Hautatu bilaketaren motorrak...

en: Add %1...
eu: Gehitu %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
eu: Bilaketaren tresna-barra

en: Set Uri Shortcuts
eu: Ezarri URIaren lasterbideak

en: Name:
eu: Izena:

en: Shortcuts:
eu: Lasterbideak:
