konqueror - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Temporary Download Directory
eu: Aldi baterako zama-jaisteko direktorioa

en: Choose Custom Download Directory...
eu: Hautatu neurriko zama-jaisteko direktorioa...

en: Choose a custom directory to use when downloading URLs from this window, temporarily overriding the default one
eu: Hautatu, leiho honetatik URLak zama-jaistean erabili beharreko neurrira ipinitako direktorioa, lehenetsitakoa aldi baterako indargabetuko duena.

[ctx: @action:inmenu stop using a temporary download directory]
en: Stop Using Temporary Download Directory
eu: Zama-jaisteko aldi baterako direktorioa erabiltzeari utzi

en: Use the default download directory instead of a custom one (only for this window)
eu: Erabili zama-jaisteko direktorio lehenetsia neurrira ipinitako baten ordez (leiho honetarako bakarrik)

en: Temporary save directory
eu: Aldi baterako gordetzeko direktorioa

en: Choose Temporary Save Directory
eu: Aukeratu aldi baterako gordetzeko direktorioa

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eu: &Tresnak

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
eu: Tresna-barra gehigarria
