akregator_konqplugin - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
fa: افزودن خوراندن به Akregator

en: Add Feeds to Akregator
fa: افزودن خوراندنها به Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
fa: افزودن همه خوراندنهای یافته‌شده به Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
fa: تایید به‌روزرسانیهای پایگاه (استفاده از خوراندن خبر)

en: Imported Feeds
fa: خوراندنهای واردشده
