babelfish - en to fa translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fa: &ابزارها‌

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fa: میله ابزار اضافی

en: Translate Web Page
fa: ترجمه صفحه وب

en: Translate Web &Page
fa: ترجمه صفحه ‌&وب‌

en: &English To
fa: &انگلیسی به‌

en: &French To
fa: &فرانسوی به‌

en: &German To
fa: &آلمانی به‌

en: &Greek To
fa: &یونانی به‌

en: &Spanish To
fa: &اسپانیایی به‌

en: &Portuguese To
fa: &پرتغالی به‌

en: &Italian To
fa: &ایتالیایی به‌

en: &Dutch To
fa: &هلندی به‌

en: &Russian To
fa: &روسی‌ به

en: &Chinese (Simplified)
fa: &چینی )ساده‌شده(‌

en: Chinese (&Traditional)
fa: چینی )&سنتی(‌

en: &Dutch
fa: &هلندی‌

en: &French
fa: &فرانسوی‌

en: &German
fa: &آلمانی‌

en: &Greek
fa: &یونانی

en: &Italian
fa: &ایتالیایی‌

en: &Japanese
fa: &ژاپنی‌

en: &Korean
fa: &کره‌ای‌

en: &Norwegian
fa: &نروژی‌

en: &Portuguese
fa: &پرتغالی‌

en: &Russian
fa: &روسی‌

en: &Spanish
fa: &اسپانیایی‌

en: T&hai
fa: &تایلندی‌

en: &Arabic
fa: &عربی

en: &English
fa: &انگلیسی‌

en: &Chinese (Simplified) to English
fa: &چینی )ساده‌شده( به انگلیسی‌

en: Chinese (&Traditional) to English
fa: چینی )&سنتی( به انگلیسی‌

en: &Japanese to English
fa: &ژاپنی به انگلیسی‌

en: &Korean to English
fa: &کره‌ای به انگلیسی‌

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
fa: نشانی وب بدشکل

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
fa: نشانی وبی که وارد کردید، معتبر نیست، لطفاً آن را اصلاح کرده و دوباره سعی کنید.
