fsview - en to fa translation catalogue (72 entries)

en: Name
fa: نام

en: Size
fa: اندازه

en: File Count
fa: شمارش پرونده

en: Directory Count
fa: شمارش فهرست راهنما

en: Last Modified
fa: آخرین تغییر

en: Owner
fa: مالک

en: Group
fa: گروه

en: Mime Type
fa: نوع مایم

en: Go To
fa: برو به

en: Stop at Depth
fa: ایست در عمق

en: Stop at Area
fa: ایست در ناحیه

en: Stop at Name
fa: ایست در نام

en: Go Up
fa: برو بالا

en: Stop Refresh
fa: ایست بازآوری

en: Refresh
fa: بازآوری

en: Refresh '%1'
fa: بازآوری »%1«

en: Color Mode
fa: حالت رنگ

en: Visualization
fa: تجسم

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Depth
fa: عمق

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
fa[0]: خواندن %1 پوشه، در %2

en: 1 folder | %1 folders
fa[0]: %1 پوشه‌

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
fa: <p>این وصله نمای سیستم پرونده است، یک سودمندی سیستم پرونده نمایش‌ حالت مرورگر نگاره‌ای با استفاده از تجسم نگاشت درخت.</p><p>دقت کنید که در این حالت، به‌روزرسانی خودکار هنگامی‌که تغییرات سیستم پرونده ایجاد می‌شوند، عمداً انجام <b>نمی‌شود</b>. برای جزئیات درباره کاربرد و گزینه‌های موجود، کمک برخط را در زیر گزینگان »کمک/راهنمای نمای سیستم پرونده« ببینید. </p>

en: &FSView Manual
fa: راهنمای &نمای سیستم پرونده‌

en: Show FSView manual
fa: نمایش راهنمای نمای سیستم پرونده

en: Opens the help browser with the FSView documentation
fa: مرورگر کمک را توسط مستندات نمای سیستم پرونده باز می‌کند

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
fa: حرکت به زباله‌دان

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
fa: حذف

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
fa: &ویرایش نوع پرونده...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
fa: ویژگیها

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
fa: نمای سیستم پرونده، هنگام ایجاد تغییرات در پرونده‌ها یا فهرستهای راهنما که اکنون از بیرون مرئی است، عمداً به‌روزرسانیهای خودکار را پشتیبانی نمی‌کند.
    برای جزئیات، »کمک/راهنمای نمای سیستم پرونده« را ببینید.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fa: &ویرایش‌

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fa: &نما‌

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
fa: &کمک‌

en: FSView
fa: نمای سیستم پرونده

en: Filesystem Viewer
fa: مشاهده‌گر سیستم پرونده

en: View filesystem starting from this folder
fa: نمای آغاز سیستم پرونده از این پوشه

en: Text %1
fa: متن %1

en: Recursive Bisection
fa: دو بخشی بازگشتی

en: Columns
fa: ستونها

en: Rows
fa: سطرها

en: Always Best
fa: همیشه بهترین

en: Best
fa: بهترین

en: Alternate (V)
fa: متناوب کردن )عمودی(

en: Alternate (H)
fa: متناوب کردن )افقی(

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Nesting
fa: تودرتویی

en: Border
fa: لبه

en: Correct Borders Only
fa: فقط لبه‌های صحیح

en: Width %1
fa: عرض %1

en: Allow Rotation
fa: اجازه چرخش

en: Shading
fa: سایه

en: Visible
fa: مرئی

en: Take Space From Children
fa: فاصله گرفتن از فرزندان

en: Top Left
fa: چپ بالا

en: Top Center
fa: مرکز بالا

en: Top Right
fa: راست بالا

en: Bottom Left
fa: چپ پایین

en: Bottom Center
fa: مرکز پایین

en: Bottom Right
fa: راست پایین

en: No %1 Limit
fa: حد %1 وجود ندارد

en: No Area Limit
fa: حد ناحیه وجود ندارد

en: Area of '%1' (%2)
fa: ناحیه %1 )%2(

en: 1 Pixel | %1 Pixels
fa[0]: %1 تصویردانه

en: Double Area Limit (to %1)
fa: دو برابر حد ناحیه )به %1(

en: Halve Area Limit (to %1)
fa: دو نیم کردن حد ناحیه )به %1(

en: No Depth Limit
fa: بدون حد عمق

en: Depth of '%1' (%2)
fa: عمق »%1« )%2(

en: Depth %1
fa: عمق %1

en: Decrement (to %1)
fa: کاهش )به %1(

en: Increment (to %1)
fa: افزایش )به %1(
