imgalleryplugin - en to fa translation catalogue (44 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
fa: ایجاد گالری تصویر

en: Create
fa: ایجاد

en: Image Gallery for %1
fa: گالری تصویر برای %1

en: Look
fa: ظاهر

en: Page Look
fa: ظاهر صفحه

en: &Page title:
fa: عنوان &صفحه:‌

en: I&mages per row:
fa: &تصاویر هر سطر:‌

en: Show image file &name
fa: نمایش &نام پرونده تصویر‌

en: Show image file &size
fa: نمایش &اندازه پرونده تصویر‌

en: Show image &dimensions
fa: نمایش &ابعاد تصویر‌

en: Fon&t name:
fa: نام &قلم:‌

en: Font si&ze:
fa: &اندازه قلم:‌

en: &Foreground color:
fa: رنگ &پیش‌زمینه:‌

en: &Background color:
fa: رنگ &زمینه:‌

en: Folders
fa: پوشه‌ها

en: &Save to HTML file:
fa: &ذخیره در پرونده زنگام:‌

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
fa: <p>نام پرونده زنگام که این گالری با آن ذخیره می‌شود.</p>

en: &Recurse subfolders
fa: &بازگشت زیرپوشه‌ها‌

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
fa: <p>زیرپوشه‌ها باید شامل ایجاد گالری تصویر باشند یا نه.</p>

en: Endless
fa: بی‌پایان

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
fa: <p>می‌توانید تعداد پوشه‌های ایجادکننده گالری تصویر را، که توسط تنظیم کران بالایی برای عمق بازگشت می‌پیماید، محدود کنید.</p>

en: Rec&ursion depth:
fa: عمق &بازگشت:‌

en: Copy or&iginal files
fa: رونوشت پرونده‌های &اصلی‌

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
fa: <p>رونوشتی از همه تصاویر ایجاد می‌کند، و گالری به جای پرونده‌های اصلی، به این رونوشتها مراجعه می‌کند.</p>

en: Use &comment file
fa: استفاده از پرونده &توضیح‌

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
fa: <p>در صورت فعال کردن این گزینه، می‌توانید پرونده توضیحی که به منظور تولید زیرعنوانها برای تصاویر استفاده می‌شود را مشخص کنید.</p><p>برای جزئیات درباره قالب پرونده، لطفاً به کمک »این چیست« زیر مراجعه کنید.</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
fa: <p>می‌توانید نام پرونده توضیح را در اینجا مشخص کنید. پرونده توضیح شامل زیرپوشه‌ها برای تصاویر می‌باشد. قالب این پرونده چنین است:</p><p>FILENAME1:<br />توضیحات<br /><br />FILENAME2:<br />توضیحات<br /><br />و به همین ترتیب</p>

en: Comments &file:
fa: &پرونده نظرات:‌

en: Thumbnails
fa: ریزنقشها

en: Thumbnail size:
fa: اندازه ریزنقش:

en: &Set different color depth:
fa: &تنظیم عمق رنگ متفاوت:‌

en: &Create Image Gallery...
fa: &ایجاد گالری تصویر...‌

en: Could not create the plugin, please report a bug.
fa: نتوانست وصله را ایجاد کند، لطفاً، اشکالی را گزارش کنید.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
fa: ایجاد گالری تصویر فقط در مورد پوشه‌های محلی کار می‌کند.

en: Creating thumbnails
fa: ایجاد ریزنقشها

en: Could not create folder: %1
fa: نتوانست پوشه را ایجاد کند: %1

en: <i>Number of images</i>: %1
fa: <i>تعداد تصاویر</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
fa: <i>ایجادشده در</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
fa: <i>زیرپوشه‌ها</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
fa: ریزنقش ایجادشده برای:
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
fa: ایجاد ریزنقش برای: 
    %1
    خراب شد

en: KiB
fa: کیلوبایت

en: Could not open file: %1
fa: نتوانست پرونده را باز کند: %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fa: &ابزارها‌
