kfmclient - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
fa: ابزار KDE برای باز کردن نشانیهای وب از خط فرمان

en: Non interactive use: no message boxes
fa: استفاده غیرتعاملی: بدون جعبه‌های پیام

en: Show available commands
fa: نمایش فرمانهای موجود

en: Command (see --commands)
fa: فرمان )commands-- را ببینید(

en: Arguments for command
fa: نشانوندها برای فرمان

en: 
    Syntax:
fa: 
    نحو:

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, $HOME is used instead.
fa:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # پنجره‌ای را باز می‌کند که »url« را نمایش می‌دهد.
                #  ممکن است »url« یک مسیر نسبی باشد 
                #   یا نام پرونده، مانند . یا زیرفهرست/
                #   اگر »url« از قلم افتاده باشد، $HOME به جای آن استفاده می‌شود.

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
fa:             # اگر »نوع مایم « مشخص شده باشد، برای تعیین
                # مولفه‌ای که Konqueror باید استفاده کند به کار برده خواهد شد. برای نمونه، آن را با
                #متن/زنگام برای صفحه وب تنظیم می‌کند، تا سریع‌تر ظاهر شود

en:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Same as above but opens a new tab with 'url' in an existing Konqueror
                #   window on the current active desktop if possible.
fa: kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # مانند بالا ولی تب جدیدی را توسط »url«  در پنجره Konqueror موجود
                #   در رومیزی جاری، در صورت امکان باز می‌کند.
