khtmlsettingsplugin - en to fa translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fa: &ابزارها‌

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fa: میله ابزار اضافی

en: HTML Settings
fa: تنظیمات زنگام

en: Java&Script
fa: &جاوااسکریپت‌

en: &Java
fa: &جاوا‌

en: &Cookies
fa: &کوکیها‌

en: &Plugins
fa: &وصله‌ها‌

en: Autoload &Images
fa: بارگذاری خودکار &تصاویر‌

en: Enable Pro&xy
fa: فعال‌سازی &پیشکار‌

en: Enable Cac&he
fa: فعال‌سازی &نهانگاه‌

en: Cache Po&licy
fa: &سیاست نهانگاه‌

en: &Keep Cache in Sync
fa: &نگه‌ داشتن نهانگاه در حالت همگام‌

en: &Use Cache if Possible
fa: &استفاده از نهانگاه در صورت امکان‌

en: &Offline Browsing Mode
fa: &حالت مرور برون‌خط‌
