konqueror - en to fa translation catalogue (139 entries)

en: Konqueror
fa: کانکرر

en: Web browser, file manager and document viewer.
fa: مرورگر وب، مدیر پرونده و مشاهده‌گر سند.

en: Developer
fa: توسعه‌دهنده

en: Graphics/icons
fa: نگاره‌ها/شمایلها

en: KFM author
fa: نویسنده KFM

en: Mimetype to use for this URL (e.g. text/html or inode/directory)
fa: نوع مایم مورد استفاده برای این نشانی وب )مثلاً متنی/زنگام یا گره اطلاعاتی/فهرست راهنما(

en: For URLs that point to files, opens the directory and selects the file, instead of opening the actual file
fa: برای نشانیهای وبی که به پرونده اشاره می‌کنند، به جای باز کردن پرونده حقیقی، فهرست راهنما را باز کرده و پرونده را برمی‌گزیند

en: Location to open
fa: محل برای باز کردن

en: no name
fa: بی‌نام

en: Extensions
fa: پسوندها

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
fa: یک خطای بارگذاری پیمانه  %1 وجود داشت.
    خطا عبارت است از:
    %2

en: Checking this box on at least two views sets those views as 'linked'. Then, when you change directories in one view, the other views linked with it will automatically update to show the current directory. This is especially useful with different types of views, such as a directory tree with an icon view or detailed view, and possibly a terminal emulator window.
fa: با علامت زدن این جعبه در حداقل دو نما، آن نماها را به عنوان »پیوندی« تنظیم می‌کند. سپس، هنگامی که شما فهرستهای راهنما را در یک نما تغییر می‌دهید، نماهای دیگر که با آن پیوند خورده است به طور خودکار برای نمایش فهرست راهنمای جاری به‌روز می‌شود. این به ویژه برای انواع مختلف نماها، نظیر یک درخت فهرست راهنما با یک شمایل نما یا نمای جزئی، و احتمالاً یک پنجره مقلد پایانه، مفید است.

en: Close View
fa: بستن نما

en: %1/s
fa: %1/ثانیه

en: Stalled
fa: ایستاد

en: Show %1
fa: نمایش %1

en: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Last visited: %2<br />First visited: %3<br />Number of times visited: %4</qt>
fa: <qt><center><b>%1</b></center><hr />آخرین بازدید: %2<br />اولین بازدید:%3<br />تعداد دفعات بازدیدشده: %4</qt>

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Open in New &Window
fa: باز کردن در &پنجره جدید‌

en: Open in New Tab
fa: باز کردن در تب جدید

en: &Copy Link Address
fa: رونوشت نشانی پیوند‌

en: &Remove Entry
fa: &حذف مدخل‌

en: C&lear History
fa: &پاک کردن تاریخچه‌

en: &Preferences...
fa: &تنظیمات...

en: By &Name
fa: بر اساس &نام‌

en: By &Date
fa: بر اساس &تاریخ‌

en: Do you really want to clear the entire history?
fa: واقعاً می‌خواهید تمام تاریخچه را پاک کنید؟

en: Canceled.
fa: لغو شد.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Reloading the page will discard these changes.
fa: این صفحه شامل تغییراتی است که ارائه نشده‌اند.
    بارگذاری مجدد این صفحه این تغییرات را دور می‌ریزد.

en: &Discard Changes
fa: &دور ریختن تغییرات‌

en: Home Folder
fa: پوشه آغازه

en: Home
fa: آغازه

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Detaching the tab will discard these changes.
fa: این تب شامل تغییراتی است که ارائه نشده‌اند.
     جداسازی تب این تغییرات را دور می‌اندازد.

en: This view contains changes that have not been submitted.
    Closing the view will discard these changes.
fa: این نما تغییراتی را شامل می‌شود که ارائه نشده‌اند.
    بستن نما این تغییرات را دور می‌ریزد.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the tab will discard these changes.
fa: این تب شامل تغییراتی است که ارائه نشده‌اند.
    با بستن تب، این تغییرات دور ریخته می‌شوند.

en: Do you really want to close all other tabs?
fa: آیا واقعاً می‌خواهید همه تبهای دیگر را ببندید؟

en: Close &Other Tabs
fa: بستن تبهای &دیگر‌

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing other tabs will discard these changes.
fa: این تب شامل تغییراتی است که ارائه نشده‌اند.
    بستن تبهای دیگر، باعث دور ریختن این تغییرات می‌شود.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Reloading all tabs will discard these changes.
fa: این تب شامل تغییراتی است که ارائه نشده‌اند.
    بارگذاری مجدد همه تبها باعث دور ریختن این تغییرات می‌شود.

en: <qt><b>%1</b> is not valid</qt>
fa: <qt><b>%1</b> معتبر نیست</qt>

en: Copy selected files from %1 to:
fa: رونوشت پرونده‌های برگزیده از %1 به:

en: Move selected files from %1 to:
fa: حرکت پرونده‌های برگزیده از %1 به:

[ctx: This menu entry empties the closed items history]
en: Empty Closed Items History
fa: پاک کردن تاریخچه‌ی فقره‌های بسته‌شده

en: Save As...
fa: ذخیره به عنوان...

en: Manage...
fa: مدیریت...

en: New &Window
fa: &پنجره جدید‌

en: &Duplicate Window
fa: پنجره &مضاعف‌

en: Send &Link Address...
fa: ارسال نشانی &پیوند...‌

en: S&end File...
fa: &ارسال پرونده...‌

en: &Open Location
fa: باز کردن محل

en: &Open File...
fa: باز کردن &پرونده‌...

en: &Find File...
fa: &یافتن پرونده...‌

en: Lock to Current Location
fa: قفل برای محل جاری

[ctx: This option links konqueror views]
en: Lin&k View
fa: نمای &پیوند‌

en: &Up
fa: &بالا‌

en: Closed Items
fa: &بستن فقره‌ها

en: Sessions
fa: نشست‌ها

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Most Often Visited
fa: اغلب بازدیدشده

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Recently Visited
fa: به تازگی بازدیدشده

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Show History
fa: نمایش تاریخچه

en: Configure Extensions...
fa: پیکربندی پسوندها...

en: Configure Spell Checking...
fa: پیکربندی غلط‌یاب...

en: Split View &Left/Right
fa: شکافتن نمای &چپ/راست‌

en: Split View &Top/Bottom
fa: شکافتن نمای &بالا/پایین‌

en: &New Tab
fa: تب &جدید‌

en: &Duplicate Current Tab
fa: تب &مضاعف جاری‌

en: Detach Current Tab
fa: جداسازی تب جاری

en: &Close Active View
fa: &بستن نمای فعال‌

en: Close Current Tab
fa: بستن تب جاری

en: Activate Next Tab
fa: فعال کردن تب بعدی

en: Activate Previous Tab
fa: فعال کردن تب قبلی

en: Activate Tab %1
fa: فعال کردن تب %1

en: Move Tab Left
fa: حرکت تب به چپ

en: Move Tab Right
fa: حرکت تب به راست

en: Dump Debug Info
fa:  تخلیه اطلاعات اشکال‌زدایی

en: &Reload
fa: &بارگذاری مجدد‌

en: &Reload All Tabs
fa: &بارگذاری مجدد همه تبها‌

en: &Stop
fa: &ایست‌

en: L&ocation:
fa: &محل:‌

en: Location Bar
fa: میله محل

en: Clear Location Bar
fa: پاک کردن میله محل

en: &Bookmarks
fa: &چوب الفها‌

en: Kon&queror Introduction
fa: مقدمه Kon&queror‌

en: Go
fa: برو

en: Enter the parent folder
fa: پوشه پدر را وارد کنید

en: Move backwards one step in the browsing history
fa: حرکت پس‌سوها یک گام در تاریخچه مرورگر

en: Move forward one step in the browsing history
fa: حرکت پیش‌سوها یک گام در تاریخچه مرورگر

en: Reload the currently displayed document
fa: بارگذاری مجدد سندی که اخیراً نمایش داده شده

en: Reload all currently displayed document in tabs
fa: بارگذاری مجدد کل سندی که اخیراً نمایش داده شده در تبها

en: Stop loading the document
fa: ایست بارگذاری سند

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
fa: حرکت متن یا فقره)های( برگزیده به تخته یادداشت

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
fa: رونوشت متن یا فقره)های( برگزیده به تخته یادداشت

en: Paste the clipboard contents
fa: چسباندن محتویات تخته یادداشت

en: Print the current document
fa: چاپ سند جاری

en: A locked view cannot change folders. Use in combination with 'link view' to explore many files from one folder
fa: یک نمای قفل شده نمی‌تواند پوشه‌ها را تغییر دهد. در ترکیب با »نمای پیوند« برای کشف بسیاری از پرونده‌ها از یک پوشه، استفاده شود.

en: Sets the view as 'linked'. A linked view follows folder changes made in other linked views.
fa: نما را به عنوان »پیوندیافته« تنظیم می‌کند. یک نمای پیوندی به دنبال تغییرات پوشه اعمال‌شده در نماهای پیوندی دیگر می‌آید.

en: Copy &Files...
fa: رونوشت &پرونده‌ها...‌

en: M&ove Files...
fa: &حرکت پرونده‌ها...‌

en: Open in T&his Window
fa: باز کردن در &این پنجره‌

en: Open the document in current window
fa: باز کردن سند در پنجره جاری

en: Open the document in a new window
fa: باز کردن سند در یک پنجره جدید

en: Open in &New Tab
fa: باز کردن در تب &جدید‌

en: Open the document in a new tab
fa: باز کردن سند در تب جدید

en: Open with %1
fa: باز کردن با %1

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
fa: شما چندین تب را در این پنجره باز کرده‌اید، مطمئن هستید که می‌خواهید خارج شوید؟

en: C&lose Current Tab
fa: &بستن تب جاری‌

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
fa: این تب، شامل تغییراتی است که ارائه نشده‌اند.
    با بستن این پنجره، این تغییرات دور ریخته می‌شوند.

en: Your sidebar is not functional or unavailable. A new entry cannot be added.
fa: میله جانبی شما تابعی یا قابل دسترس نیست. مدخل جدید را نمی‌توان اضافه کرد.

en: Add new web extension "%1" to your sidebar?
fa: پسوند جدید وب »%1« به میله جانبی شما اضافه شود؟

en: Add
fa: افزودن

en: Do Not Add
fa: اضافه نشود

en: There appears to be a configuration error. You have associated Konqueror with %1, but it cannot handle this file type.
fa: به نظر می‌رسد خطای پیکربندی باشد. شما Konqueror را به  %1 مربوط کردید، ولی قادر به گرداندن این نوع پرونده نیست.

[ctx: @action:button New session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pNewButton)
en: New...
fa: جدید...

[ctx: @action:button Delete session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pDeleteButton)
en: Delete
fa: حذف

en: Open a new tab
fa: باز کردن تب جدید

en: Close the current tab
fa: بستن تب جاری

en: &Duplicate Tab
fa: تب &مضاعف‌

en: &Reload Tab
fa: &بارگذاری مجدد تب‌

en: Other Tabs
fa: تبهای دیگر

en: D&etach Tab
fa: &جداسازی تب‌

en: &Close Tab
fa: &بستن تب‌

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: If this option is checked, Konqueror will open a new window when you open a folder, rather than showing that folder's contents in the current window.
fa: اگر این گزینه علامت زده شود، هنگامی که شما یک پوشه باز می‌کنید، Konqueror  به جای نمایش محتویات پوشه در پنجره جاری، یک پنجره جدید باز می‌کند.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Here you can control if, when moving the mouse over a file, you want to see a small popup window with additional information about that file
fa:  اگر بخواهید هنگام حرکت موشی روی یک پرونده، پنجره بالاپر کوچکی همراه با اطلاعات اضافی در مورد این پرونده را ببینید، می‌توانید از اینجا کنترل کنید

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (HTML Settings)
en: This is the font used to display text in Konqueror windows.
fa: این قلم  مورد استفاده برای نمایش متن در پنجره‌های Konqueror است.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fa: &پرونده‌

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fa: &ویرایش‌

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fa: &نما‌

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
fa: &برو‌

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fa: &ابزارها‌

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fa: &تنظیمات‌

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
fa: &پنجره‌

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
fa: &کمک‌

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fa: میله ابزار اصلی

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fa: میله ابزار اضافی

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
fa: میله ابزار محل

note: i18n: ectx: ToolBar (bookmarkToolBar)
en: Bookmark Toolbar
fa: میله ابزار چوب الف

en: The page you are trying to view is the result of posted form data. If you resend the data, any action the form carried out (such as search or online purchase) will be repeated.
fa: صفحه‌ای که سعی دارید نمایش دهید، نتیجه داده‌های فرم پست‌ شده است. اگر مجدداً داده را ارسال کنید، هر کنش انجام‌شده فرم)نظیر جستجو یا خرید برخط( تکرار خواهد شد.

[ctx: @title:window]
en: Warning
fa: اخطار

en: Resend
fa: ارسال مجدد
