uachangerplugin - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Change Browser Identification
fa: تغییر شناسایی مرورگر

en: Other
fa: غیره

en: Default Identification
fa: شناسایی پیش‌فرض

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
fa: اعمال به کل پایگاه

en: Configure...
fa: پیکربندی...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fa: &ابزارها‌

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fa: میله‌ ابزار اضافی
