akregator_konqplugin - en to fi translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
fi: Lisää syöte Akregatoriin

en: Add Feed to Akregator
fi: Lisää syöte Akregatoriin

en: Add Feeds to Akregator
fi: Lisää syötteitä Akregatoriin

en: Add All Found Feeds to Akregator
fi: Lisää kaikki löydetyt syötteet Akregatoriin

en: Subscribe to site updates (using news feed)
fi: Seuraa tämän sivun päivityksiä (käyttäen uutissyötettä)

en: Imported Feeds
fi: Tuodut syötteet

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
fi: Akregatoriin ei saatu DBus-yhteyttä

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
fi: DBus-kutsu epäonnistui
