autorefresh - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
fi: &Automaattinen päivitys

en: None
fi: Ei käytössä

en: Every 15 Seconds
fi: 15 sekunnin välein

en: Every 30 Seconds
fi: 30 sekunnin välein

en: Every Minute
fi: Minuutin välein

en: Every 5 Minutes
fi: 5 minuutin välein

en: Every 10 Minutes
fi: 10 minuutin välein

en: Every 15 Minutes
fi: 15 minuutin välein

en: Every 30 Minutes
fi: 30 minuutin välein

en: Every 60 Minutes
fi: 60 minuutin välein

en: Every 2 Hours
fi: 2 tunnin välein

en: Every 6 Hours
fi: 6 tunnin välein

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
fi: Lähdettä ei voi päivittää

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
fi: <qt>Tämä liitännäinen ei voi päivittää nykyistä osaa automaattisesti.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fi: &Työkalut
