babelfish - en to fi translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fi: &Työkalut

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fi: Lisätyökalurivi

en: Translate Web Page
fi: Käännä sivu

en: Translate Web &Page
fi: &Käännä sivu

en: &English To
fi: &Englannista

en: &French To
fi: &Ranskasta

en: &German To
fi: &Saksasta

en: &Greek To
fi: &Kreikasta

en: &Spanish To
fi: &Espanjasta

en: &Portuguese To
fi: &Portugalista

en: &Italian To
fi: &Italiasta

en: &Dutch To
fi: &Hollannista

en: &Russian To
fi: &Venäjästä

en: &Chinese (Simplified)
fi: Kiinaksi (&yksinkertaistettu)

en: Chinese (&Traditional)
fi: Kiinaksi (&perinteinen)

en: &Dutch
fi: &Hollanniksi

en: &French
fi: &Ranskaksi

en: &German
fi: &Saksaksi

en: &Greek
fi: &Kreikaksi

en: &Italian
fi: &Italiaksi

en: &Japanese
fi: &Japaniksi

en: &Korean
fi: &Koreaksi

en: &Norwegian
fi: &Norjaksi

en: &Portuguese
fi: &Portugaliksi

en: &Russian
fi: &Venäjäksi

en: &Spanish
fi: &Espanjaksi

en: T&hai
fi: &Thaiksi

en: &Arabic
fi: &Arabiaksi

en: &English
fi: &Englanniksi

en: &Chinese (Simplified) to English
fi: &Kiinasta (yksinkertaistettu) englanniksi

en: Chinese (&Traditional) to English
fi: Kiinasta (&perinteinen) englanniksi

en: &Japanese to English
fi: &Japanista englanniksi

en: &Korean to English
fi: &Koreasta englanniksi

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
fi: Kelvoton verkko-osoite

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
fi: Annettu verkko-osoite ei kelpaa: korjaa se ja yritä uudelleen.

[ctx: @info]
en: You are viewing this page over a secure connection.<nl/><nl/>The URL of the page will sent to the online translation service,<nl/>which may fetch the insecure version of the page.
fi: Sivua katsellaan salatussa yhteydessä.<nl/><nl/>Sivun verkko-osoite lähettää verkossa toimivaan käännöspalveluun,<nl/>jolloin sivusta voidaan noutaa salaamaton versio.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
fi: Turvallisuusvaroitus
