dirfilterplugin - en to fi translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
fi: Piilota suodatinrivi

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
fi: &Suodatin:

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
fi: Suodata tyypin mukaan

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
fi: Suodata tietueet tiedostotyypin mukaan.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
fi: Näytä suodatinrivi

en: Use Multiple Filters
fi: Käytä useita suodattimia

en: Show Count
fi: Näytä lukumäärä

en: Reset
fi: Alusta

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fi: &Työkalut

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fi: Lisätyökalurivi
