searchbarplugin - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
fi: Hakurivi<p>Anna hakusana. Napsauta muutoskuvaketta vaihtaaksesi etsintätilaa tai hakukonetta.</p>

en: Search Bar
fi: Hakurivi

en: Focus Searchbar
fi: Kohdista Hakuriviin

en: Find in Page...
fi: Etsi sivulta…

en: Find in This Page
fi: Etsi tältä sivulta

en: Select Search Engines...
fi: Valitse hakukoneet…

en: Add %1...
fi: Lisää %1…

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
fi: Hakurivi

en: Set Uri Shortcuts
fi: Aseta Uri-pikavalinnat

en: Name:
fi: Nimi:

en: Shortcuts:
fi: Pikavalinnat:
