uachangerplugin - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
fi: Vaihda selaimen tunnistetietoja

en: Other
fi: Muut

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
fi: Versio %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
fi: Versio %1 alustalla %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
fi: %1 %2 alustalla %3

en: Default Identification
fi: Oletustunniste

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
fi: Käytä koko sivustolle

en: Configure...
fi: Aseta…

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fi: &Työkalut

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fi: Lisätyökalurivi
