khtmlsettingsplugin - en to fi translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fi: &Työkalut

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fi: Lisätyökalurivi

en: HTML Settings
fi: HTML-asetukset

en: &Cookies
fi: &Evästeet

en: &Plugins
fi: &Sovelmat

en: Autoload &Images
fi: Lataa &kuvat automaattisesti

en: Enable Pro&xy
fi: Käytä &välityspalvelinta

en: Enable Cac&he
fi: Käytä väli&muistia

en: Cache Po&licy
fi: Välimuisti&käytäntö

en: &Keep Cache in Sync
fi: &Pidä välimuisti synkronoituna

en: &Use Cache if Possible
fi: &Käytä välimuistia, jos mahdollista

en: &Offline Browsing Mode
fi: &Offline-selaustila

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
fi: Evästeasetusta ei voitu muuttaa, koska evästepalveluun ei saatu yhteyttä.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
fi: Evästeasetukset eivät käytettävissä
