libkonq - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Reject
fi: Hylkää

en: &Open
fi: &Avaa

en: Create &Folder...
fi: &Luo kansio…

en: &Restore
fi: &Palauta

en: Show Original Directory
fi: Näytä alkuperäinen kansio

en: Show Original File
fi: Näytä alkuperäinen tiedosto

en: &Empty Trash Bin
fi: &Tyhjennä roskakori

en: &Configure Trash Bin
fi: Roskakorin &asetukset

en: &Bookmark This Page
fi: &Lisää tämä sivu kirjanmerkkeihin

en: &Bookmark This Location
fi: &Lisää tämä sijainti kirjanmerkkeihin

en: &Bookmark This Folder
fi: &Lisää tämä kansio kirjanmerkkeihin

en: &Bookmark This Link
fi: &Lisää tämä linkki kirjanmerkkeihin

en: &Bookmark This File
fi: &Lisää tämä tiedosto kirjanmerkkeihin

en: Preview In
fi: Esikatselu

en: Open Terminal Here
fi: Avaa pääte tähän
