uachangerplugin - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Change Browser Identification
fr: Modifier l'identité du navigateur

en: Other
fr: Autre

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
fr: Version %1 sur %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
fr: %1 %2 sur %3

en: Default Identification
fr: Identité par défaut

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
fr: Appliquer à la totalité du site

en: Configure...
fr: Configurer...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fr: Ou&tils

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fr: Barre d'outils supplémentaires
