akregator_konqplugin - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
fy: Feed oan Akregator taheakje

en: Add Feeds to Akregator
fy: Feeds oan Akregator taheakje

en: Add All Found Feeds to Akregator
fy: Alle fûne feeds oan Akregator taheakje

en: Subscribe to site updates (using news feed)
fy: Dizze webstee op updates folgje (middels news feed)

en: Imported Feeds
fy: Ymportearre feeds
