babelfish - en to fy translation catalogue (29 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fy: H&elpmiddels

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fy: Ekstra Arkbalke

en: Translate Web Page
fy: Webside oersette

en: Translate Web &Page
fy: Web&side oersette

en: &English To
fy: Fan &Ingelsk nei

en: &French To
fy: Fan &Frânsk nei

en: &German To
fy: Fan &Dútsk nei

en: &Spanish To
fy: Fan &Spaansk nei

en: &Portuguese To
fy: Fan &Portugeesk nei

en: &Italian To
fy: Fan &Italjaansk nei

en: &Dutch To
fy: Fan &Nederlânsk nei

en: &Chinese (Simplified)
fy: &Sineesk (Ferienfâldige)

en: Chinese (&Traditional)
fy: Sineesk (&Tradysjoneel)

en: &Dutch
fy: &Nederlânsk

en: &French
fy: &Frânsk

en: &German
fy: D&útsk

en: &Italian
fy: &Italjaansk

en: &Japanese
fy: &Japansk

en: &Korean
fy: &Koreaansk

en: &Norwegian
fy: &Noarsk

en: &Portuguese
fy: &Portugeesk

en: &Russian
fy: &Russysk

en: &Spanish
fy: &Spaansk

en: &English
fy: &Ingelsk

en: &Chinese (Simplified) to English
fy: Fan &Sineesk (Fierienfâldige) nei Ingelsk

en: Chinese (&Traditional) to English
fy: Fan Sineesk (&Tradysjoneel) nei Ingelsk

en: &Japanese to English
fy: fan &Japansk nei Ingelsk

en: &Korean to English
fy: fan &Koreaansk nei Ingelsk

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
fy: It URL-adres dat jo opjoegen is net jildich. Ferbetterje dit en besykje it nochris.
