dirfilterplugin - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Use Multiple Filters
fy: Meardere filters brûke

en: Show Count
fy: Telling sjen litte

en: Reset
fy: Weromsette

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fy: H&elpmiddels

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fy: Ekstra arkbalke
