fsview - en to fy translation catalogue (65 entries)

en: Name
fy: Namme

en: Size
fy: Grutte

en: File Count
fy: Oantal triemmen

en: Directory Count
fy: Oantal mappen

en: Last Modified
fy: Lêst feroare

en: Owner
fy: Eigner

en: Group
fy: Groep

en: Mime Type
fy: Mime-triemtype

en: Go To
fy: &Gean nei

en: Stop at Depth
fy: Stopje by djipte

en: Stop at Area
fy: Stopje by gebiet

en: Stop at Name
fy: Stopje by namme

en: Go Up
fy: Omheech

en: Stop Refresh
fy: Ferfarskjen stopje

en: Refresh
fy: Ferfarskje

en: Refresh '%1'
fy: '%1' ferfarskje

en: Color Mode
fy: Kleuremodus

en: Visualization
fy: Fisualisaasje

en: None
fy: Gjin

en: Depth
fy: Djipte

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
fy[0]: %1 map lêzen, yn %2
fy[1]: %1 mappen lêzen, yn %2

en: 1 folder | %1 folders
fy[0]: %1 map
fy[1]: %1 mappen

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
fy: <p>Dit is de FSView-plugin, en dizze jout fisueel oan hoe't it triemsysteem brûkt wurdt. Grote triemmen wurde as gruttere rjochthoeken werjûn. </p><p>Opmerking: yn dizze modus wurdt it skerm net hieltiten automatysk bywurke as der triemmen wiske of taheakkke wurde.</p><p>Foar mear ynformaasje oer it brûken en de beskikbere opsjes, rieplachtsje de online helpynformaasje ûnder menu 'Help->FSView-hânboek'.</p>

en: &FSView Manual
fy: &FSView-hânboek

en: Show FSView manual
fy: FSView-hantlieding toane

en: Opens the help browser with the FSView documentation
fy: Iepent de KDE-helpblêder mei de FSView-dokumintaasje

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
fy: FSView wurket mei opsetsin de mapwerjefte net automatysk by lykas oare programma's de mappen of triemmen wizigje.
    Rieplachtsje foar mear ynformaasje de hantlieding ûnder menu 'Help'.

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fy: Byl&d

en: Filesystem Viewer
fy: Triemsysteemwerjefte

en: View filesystem starting from this folder
fy: Triemsysteem werjaan fan dizze map ôf

en: Text %1
fy: Tekst %1

en: Recursive Bisection
fy: Rekursive biseksje

en: Columns
fy: Kolommen

en: Rows
fy: Rigen

en: Always Best
fy: Altyd bêste

en: Best
fy: Bêste

en: Alternate (V)
fy: Alternatyf (V)

en: Alternate (H)
fy: Alternatyf (H)

en: Horizontal
fy: Horizontaal

en: Vertical
fy: Fertikaal

en: Nesting
fy: Nestele

en: Border
fy: Râne

en: Correct Borders Only
fy: Allinnich rânen ferbetterje

en: Width %1
fy: Breedte %1

en: Allow Rotation
fy: Rotaasje tastean

en: Shading
fy: Oprôlje

en: Visible
fy: Sichtber

en: Take Space From Children
fy: Romte fan subitems brûke

en: Top Left
fy: Loftsboppe

en: Top Center
fy: Middenboppe

en: Top Right
fy: Rjochtsboppe

en: Bottom Left
fy: Loftsûnder

en: Bottom Center
fy: Middenûnder

en: Bottom Right
fy: Rjochtsûnder

en: No %1 Limit
fy: Gjin limyt foar %1

en: No Area Limit
fy: Gjin gebietslimyt

en: Area of '%1' (%2)
fy: Gebiet fan '%1' (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
fy[0]: %1 piksel
fy[1]: %1 piksels

en: Double Area Limit (to %1)
fy: Gebietslimyt ferdûbelje (nei %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
fy: Gebietslimyt midstroch (nei %1)

en: No Depth Limit
fy: Gjin djiptelimyt

en: Depth of '%1' (%2)
fy: Djipte fan '%1' (%2)

en: Depth %1
fy: Djipte %1

en: Decrement (to %1)
fy: Ferminderje (oant %1)

en: Increment (to %1)
fy: Fermearderje (oant %1)
