imgalleryplugin - en to fy translation catalogue (42 entries)

en: Create
fy: Oanmeitsje

en: Image Gallery for %1
fy: Galery fan ôfbylden foar %1

en: Look
fy: Uterlik

en: Page Look
fy: Uterlik

en: &Page title:
fy: &Sidetitel:

en: I&mages per row:
fy: Ofbyld&en per rige:

en: Show image file &name
fy: Tri&emnamme fan ôfbylding sjen litte

en: Show image file &size
fy: Trie&mgrutte fan ôfbyld sjen litte

en: Show image &dimensions
fy: Ofmjittingen fan ôfb&yld sjen litte

en: Fon&t name:
fy: Namme fan le&ttertype:

en: Font si&ze:
fy: Tekengr&utte:

en: &Foreground color:
fy: &Foargrûnkleur:

en: &Background color:
fy: &Eftergrûnkleur...

en: Folders
fy: Mappen

en: &Save to HTML file:
fy: Op&slaan nei HTML-triem:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
fy: <p>De namme fan de HTML-triem wêr't dizze galery yn bewarre wurde sil.</p>

en: &Recurse subfolders
fy: Tro&chgean yn submappen

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
fy: <p>Of submappen sille brûkt wurde by it oanmeitsjen fan de ôfbyldengalery of net..</p>

en: Endless
fy: Sûnder ein

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
fy: <p>Jo kinne it oantal mappen dat de ôfbyldengalery omsette sil beheine troch in limyt foar de mapdjipte yn te stellen..</p>

en: Rec&ursion depth:
fy: Repetysjeniv&o:

en: Copy or&iginal files
fy: Or&izjinele triemmen kopiearje

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
fy: <p>Dit makket in kopy fan alle ôfbylden en de galery sil ferwize nei dizze kopyen ynstee fan nei de orizjinele triemmen..</p>

en: Use &comment file
fy: Taljo&chtingentriem brûke

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
fy: <p>As jo dizze opsje selektearje kinne jo in taljochtingentriem opjaan dat brûkt wurde sil foar it oanmeitsjen fan ûndertiteling foar de ôfbylden. </p><p>Foar details oer it ôfbyldformaat, klik hjirûnder op de "Wat is dit?"-help..</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
fy: <p>Jo kinne de namme fan de taljochtingentriem hjir opjaan. Yn de taljochtingentriem sit de ûndertiteling foar de ôfbylden. De opmak fan dizze triem is: </p><p>TRIEMNAMME1:<br />beskriuwing<br /><br />TRIEMNAMME2:<br />Beskriuwing<br /> <br />ensfh...</p>

en: Comments &file:
fy: Taljochtingen&triem:

en: Thumbnails
fy: Miniaturen

en: Thumbnail size:
fy: Miniatuergrutte

en: &Set different color depth:
fy: Ferskate kleurdjiptes yn&stelle:

en: &Create Image Gallery...
fy: Galery fan ôfbylden oanme&itsje...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
fy: De plugin koe net oanmakke wurde. Stjoer asjebleaft in bugrapport yn.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
fy: It oanmeitsjen fan in galery fan ôfbylden wurket allinnich by lokale mappen.

en: Creating thumbnails
fy: Miniaturen oanmeitsje

en: Could not create folder: %1
fy: De map %1 koe net oanmakke wurde.

en: <i>Number of images</i>: %1
fy: <i>Oantal ôfbylden</i>:%1

en: <i>Created on</i>: %1
fy: <i>Oanmakke op</i>:%1

en: <i>Subfolders</i>:
fy: <i>Submappen</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
fy: Miniatuer oanmakke foar:
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
fy: It oanmeitsjen fan miniatuer foar:
    %1
    is mislearre

en: Could not open file: %1
fy: De triem %1 koe net iepene wurde.

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fy: H&elpmiddels
