khtmlsettingsplugin - en to fy translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fy: H&elpmiddels

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fy: Ekstra arkbalke

en: HTML Settings
fy: HTML-ynstellings

en: Java&Script
fy: Java&Skript

en: &Cookies
fy: &Koekjes

en: Autoload &Images
fy: Ofbyl&den automatysk lade

en: Enable Pro&xy
fy: Pro&ksy aktivearje

en: Enable Cac&he
fy: Lyts ûnt&hâld aktivearje

en: Cache Po&licy
fy: Lyts ûnthâld be&lied

en: &Keep Cache in Sync
fy: Lyts ûnthâld syngroan &hâlde

en: &Use Cache if Possible
fy: Lyts ûnthâld  br&ûke, as mooglik

en: &Offline Browsing Mode
fy: Sûnder ferbining sneuperm&odus
